Blog kategorie

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju - czy opłaca się go kupować?

Masz wrażenie, że w jakość powietrza w Twoim pokoju mogłaby być lepsza? Powodów takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele. Do Twojego pokoju mogą dostawać się zanieczyszczenia z zewnątrz, a być może mimo częstego sprzątania nie jesteś w stanie uporać się ze wszystkimi roztoczami. Zdecyduj się na oczyszczacz powietrza do małego pokoju. Będzie to Twoje osobiste urządzenie, które zadba o to, by jakość powietrza w Twoim kącie była optymalna. W jaki sprzęt warto zainwestować? Czytaj dalej!

Dlaczego warto zainwestować w osobisty oczyszczasz powietrza?

Odpowiedź na pytanie zawarte w powyższym nagłówku jest bardzo prosta. Oczyszczacz powietrza do małego pokoju to sprzęt, który w naprawdę efektywny sposób wpłynie na jego jakość w Twoich własnych czterech ścianach. Urządzenie tego typu usunie z Twojej przestrzeni osobistej wszelkie zanieczyszczenia, które znajdują się w powietrzu i zagrażają Twojemu zdrowiu. Rozwiązanie to jest szczególnie atrakcyjne, jeśli jesteś osobą zmagającą się z alergiami. Przyda się ono jednak każdemu, komu zależy na tym, by oddychać czysto i zdrowo. Możliwe, że nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale w Twoim pokoju może znajdować się mnóstwo bakterii, niebezpiecznych pyłów oraz właśnie alergenów. Ich obecność sprawia, że oddychanie nie jest tak swobodne i przyjemnie jak być powinno. Kupno niewielkiego urządzenia filtrującego może to jednak zmienić. Na jaki sprzęt powinieneś postawić? 

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju może być naprawdę mały

Jeśli szukasz oczyszczacza powietrza do małego pokoju, to możesz zdecydować się na naprawdę niewielkie urządzenie. Przy wyborze takiego sprzętu istotna jest bowiem jego wydajność. Ta powinna być dostosowana do powierzchni pomieszczenia. W naszej ofercie, oczyszczacze kwalifikowane jako urządzenia osobiste oferują kubaturę oczyszczania sięgająca nawet 3,6 metra sześciennego. Niezbyt skomplikowana matematyka pozwoli Ci więc obliczyć czy dany sprzęt sprawdzi się w Twoim pokoju, a raczej czy zagwarantuje wydajność przy ilości powietrza, która się w nim znajduje. Jeśli objętość będzie się zgadzać, możesz mieć pewność, że powietrze w Twoim pokoju będzie czyste jak nigdy przedtem. Znajdziesz u nas bowiem naprawdę niezawodny sprzęt, który w wyraźny sposób polepszy jakość twojego oddychania. Przykładem są urządzenia z serii Sharp UJ dostępne w wielu ciekawych wersjach kolorystycznych. Niewielkie, podręczne wręcz odświeżacze - idealne do niewielkiego pomieszczenia.

Zwróć uwagę na system filtracji

Jaki element oczyszczacza ma bezpośredni wpływ na poprawę jakości powietrza w Twoim pokoju? Jest to oczywiście filtr, a raczej filtry. W naszym sklepie znajdziesz bowiem urządzenia wyposażone w więcej niż jeden filtr, dzięki czemu z powietrza usuwane są zarówno wszelkie niewidoczne wręcz dla oka drobinki, jak i niekorzystne dla Twojego zdrowia związki organiczne. Takie połączenie znacząco wpłynie na jakość Twojego oddechu oraz poprawi Twoje ogólne samopoczucie. W naszej ofercie znajdziesz urządzenia z filtrami HEPA H13. Gwarantują one bardzo wysoką skuteczność w wyłapywaniu zanieczyszczeń. Oczyszczacze z serii Sharp UJ mają ponadto wbudowane filtry węglowe. To właśnie one są odpowiedzialne za usuwanie z powietrza m.in. pestycydów czy chloru.

Postaw na oczyszczacz powietrza, który nie będzie Ci działał na nerwy

Zapewne powyższy nagłówek wydaje Ci się dość dziwny. Dlaczego bowiem urządzenie służące do filtracji powietrza miałoby być denerwujące? Powód jest jeden, ale dość istotny. Na rynku jest sporo sprzętu, który działa bardzo głośno. Inwestowanie w taki produkt mija się z celem, ponieważ “cena”, którą musisz zapłacić za czyste powietrze, jest zbyt wysoka i wiąże się z częstym bólem głowy. Zanim zdecydujesz się na zakup konkretnego modelu, koniecznie zapoznaj się z informacjami dotyczącymi jego maksymalnej głośności. Jeśli zdecydujesz się na skorzystanie z naszej oferty, znajdziesz wszystkie potrzebne dane w mgnieniu oka. Są one dostępne w opisach każdego urządzenia. W przypadku oczyszczaczy powietrza do małego pokoju stawiamy na sprzęt, który w skrajnych przypadkach (podczas pracy na najwyższych obrotach) emituje dźwięk o głośności 36 decybeli. Dla przykładu normalna ludzka rozmowa to około 40 decybeli. Tykanie wskazówki zegara - 30. Możesz więc śmiało założyć, że kupując jedno z dostępnych u nas urządzeń, zagwarantujesz sobie efektywne oczyszczanie powietrza, które nie będzie szło w parze z nadmiernym hałasem.

Dodatkowa zaleta odświeżacza powietrza do małego pokoju

Sporą zaletą odświeżacza powietrza od małego pokoju są jego wymiary. Jest to urządzenie naprawdę niewielkie, dzięki czemu można z niego korzystać tak naprawdę wszędzie. Zmieści się do plecaka czy torby, a nawet do kieszeni. W związku z tym możesz z niego korzystać np. w samochodzie. Szykuje Ci się dłuższa podróż autem? Zadbaj o to, czym będziesz podczas niej oddychać i weź ze sobą odświeżacz. Taki wariant wykorzystania tego urządzenia jest o tyle ciekawy, że w naszej ofercie znajdziesz sprzęt wyposażony w zasilacz samochodowy z portami USB. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie musisz się obawiać, że oczyszczacz po jakimś czasie się rozładuje.

Oczyszczacz powietrza do małego pokoju - urządzenie godne zakupu

Jeśli więc chcesz zadbać o to, by jakość powietrza w Twoim pokoju była na wysokim poziomie, zainwestuj w osobisty oczyszczacz, który w cichy i efektywny sposób wyłapie wszelkie nieczystości, które mogą wpłynąć zarówno na Twój sposób oddychania, jak i ogólne samopoczucie. Właśnie taki sprzęt czeka na Ciebie w naszej ofercie. Znajdziesz u nas naprawdę solidne urządzenia, które dzięki wmontowanemu zestawowi filtrów, znacząco poprawią zawartość powietrza w Twoim własnym kącie. Oczywiście, dostępne w atrakcyjnych cenach. Dodatkowo zaletą takiego sprzętu jest fakt, że jest ono naprawdę niewielkie. Możesz więc dowolnie rotować jego ustawieniem. Gdy zasiadasz do pracy przy komputerze - postaw go przy biurku. Gdy z kolei kładziesz się spać - postaw go na znajdującej się obok łóżka półce. Nie musisz martwić się o hałas. W naszym sklepie znajdziesz oczyszczacze pracujące płynnie i cicho. Sprawdzą się one także w aucie czy na wyjeździe, podczas którego musisz spać poza domem.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl