Oczyszczacze powietrza Sharp

Oczyszczacze powietrza Sharp są dostępne na rynku od ponad 20 lat. Japoński producent dostarcza urządzenia, które wpisują się w potrzeby wszystkich użytkowników. Stale podnosi jakość oferowanych produktów, wyposażając je w dodatkowe funkcjonalności. Oczyszczacze powietrza Sharp to połączenie skutecznej filtracji powietrza, nawilżania i zaawansowanej jonizacji Plasmacluster®. Urządzenia dbają o warunki panujące w pomieszczeniu w sposób kompleksowy. Ich obsługa jest bardzo intuicyjna, a parametry pracy utrzymane na bardzo dobrym poziomie.

Oczyszczacze Sharp to kilka sprawdzonych serii urządzeń wielofunkcyjnych. Mogą pracować na zróżnicowanych powierzchniach - od 22 do 62 m2. To sprawdzone rozwiązania dla alergików i osób zmagających się z chorobami górnych dróg oddechowych.

Filtry do oczyszczaczy Sharp

Oczyszczacze powietrza Sharp to skuteczna broń na niemal wszystkie zanieczyszczenia pojawiające się w zamkniętych pomieszczeniach. Japoński producent wyposażył je w komplet filtrów o imponującej pojemności.

 1. Filtr wstępny. Drobna siateczka będąca jednocześnie panelem tylnym urządzenia. Zatrzymuje największe zanieczyszczenia - kurz, włosy, sierść zwierząt, okruchy etc. W ten sposób zabezpiecza kolejne warstwy.
 2. Filtr węglowy z dodatkiem żelu krzemionkowego. Dzięki połączeniu dwóch substancji osiągnięto niebywałą wydajność. Węgiel aktywny odpowiada za pochłanianie zanieczyszczeń gazowych, w tym również lotnych związków organicznych (TVOC) i nieprzyjemnych zapachów. Żel krzemionkowy wykazuje zdolność do neutralizacji tlenków siarki i tlenków azotu, które pojawiają się szczególnie przy ruchliwych ulicach.
 3. Filtr HEPA H13. Wysokowydajny filtr o skuteczności aż 99,97% w zatrzymywaniu najdrobniejszych zanieczyszczeń. Wyłapuje najgroźniejsze cząsteczki, które mają zdolność przenikania do układów oddechowego i krwionośnego. Zatrzymuje m.in. pyły PM2,5 i PM10, wirusy czy alergeny.

Wyjątkowa żywotność filtrów do oczyszczaczy powietrza Sharp

Żywotność filtrów deklarowana przez producenta sięga nawet 10 lat. Wziąwszy pod uwagę warunki panujące w Polsce, gdzie powietrze jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych w Europie, filtr węglowy może pracować przez 5 lat, a filtr HEPA - 3 lata. Wszystko jednak zależy od intensywności i miejsca ich użytkowania.

Filtr wstępny Sharp w większości modeli wymaga regularnego odkurzania. W ten sposób zachowujemy pełną wydajność urządzenia. W oczyszczaczu Sharp KI-G75EW za usuwanie zanieczyszczeń odpowiada system automatycznego czyszczenia.

Nawilżanie ewaporacyjne

Oczyszczacze Sharp to sprawdzone urządzenia wielofunkcyjne. Nie tylko usuwają zanieczyszczenia, ale również dbają o optymalne parametry powietrza w pomieszczeniu. W większości modeli pojawiła się mata ewaporacyjna (wyjątek stanowi seria Sharp FP-J). Filtr wykorzystuje procesy zachodzące naturalnie w przyrodzie. Łączy suche powietrze z cząsteczkami wody i tak nawilżone rozprowadza po całej powierzchni pomieszczenia. Niemożliwe jest przekroczenie optymalnego poziomu wilgotności względnej.

Japoński producent wyposażył sprzęt w duże zbiorniki na wodę, które zapewniają działanie na blisko dobę. Urządzenie wykorzystuje wodę z kranu - nie potrzeba żadnych środków chemicznych. Oczyszczacze powietrza Sharp z funkcją nawilżania są więc w pełni bezpieczne dla użytkowników i środowiska. Cechuje je także wygoda użytkowania.

Oczyszczacze Sharp są wyposażone w czujniki wilgotności i temperatury. Na bieżąco analizują warunki panujące w pomieszczeniu. Dzięki temu są w stanie pracować automatycznie, dostosowując tempo działania do potrzeb. Co więcej, dbają o optymalny stosunek obu parametrów względem siebie.

Opatentowana technologia Plasmacluster

W oczyszczaczach powietrza Sharp pojawiła się opatentowana technologia Plasmacluster. To kolejne rozwiązanie, dla stworzenia którego inspiracją była natura. Naukowcy z jednostek badawczych Sharp postanowili przenieść warunki panujące w lesie do domów prywatnych. Urządzenia są wyposażone w generatory jonów: High Density 7000 lub High Density 25000. Oczyszczacze generują dzięki nim jony dodatnie i ujemne, by zadbać o ich równowagę w pomieszczeniu. Powietrze jest więc rześkie i świeże.

Technologia Plasmacluster w oczyszczaczach powietrza Sharp to także wsparcie filtracji. Jony łączą się z wodą, tworząc grupy hydroksylowe. Następnie wchodzą w reakcję z białkiem obecnym na cząsteczkach zanieczyszczeń. Dochodzi do zupełnej dezaktywacji drobnoustrojów. Urządzenia są w stanie usunąć 99,99% napotkanych wirusów, alergenów i pleśni. Ich skuteczność potwierdzają liczne badania przeprowadzone na przestrzeni 20 lat przez niezależne ośrodki.

Plasmacluster sprawia również, że oczyszczacze powietrza Sharp oferują dodatkowe tryby pracy:

 • tryb Ion Shower - przez 10 minut silny nadmuch z dużą dawką jonów zmniejsza elektryczność statyczną w pomieszczeniu, by przez następne 50 minut oczyszczacz działający z pełną mocą mógł usunąć maksymalnie dużą liczbę wirujących w powietrzu cząsteczek;
 • tryb Ion Spot - użytkownik może skierować nadmuch powietrza z dużą dawką jonów bezpośrednio na wybrany przedmiot, aby go odświeżyć i usunąć zalegające w nim drobnoustroje.

Czujniki w oczyszczaczach powietrza Sharp

Nowoczesne oczyszczacze powietrza Sharp zostały zaprojektowane z myślą o wygodzie użytkowników. Ich głównym zadaniem jest ułatwianie im codzienności - nieinwazyjne działanie automatyczne jest więc niezbędne. Aby wdrożenie inteligentnych trybów było możliwe, w urządzeniach musiały pojawić się czujniki. Jakie sensory są zastosowane w oczyszczaczach?

 1. Czujnik pyłów PM2,5/ kurzu z możliwością kalibracji. Bada stężenie najdrobniejszych cząsteczek - nawet 0,5 μm. Jego zadaniem jest wykrycie obecności szkodliwych pyłów PM2,5 i PM10 (składników smogu), wirusów, pleśni, roztoczy i innych mikrozanieczyszczeń, które mają zdolność przenikania do układu oddechowego.
 2. Czujnik zapachów. Kontroluje poziom zanieczyszczenia gazowego - reaguje na wszystkie gazy mogące pojawić się w domu. Odpowiada za wykrywanie niezwykle groźnych lotnych związków organicznych (TVOC). Wykrywa również nieprzyjemne zapachy.
 3. Czujniki wilgotności i temperatury. Mierzą podstawowe parametry powietrza. Pozwalają na utrzymanie ich na optymalnym poziomie względem siebie.
 4. Czujnik światła. Badają natężenie oświetlenia w pomieszczeniu, by oczyszczacze na bieżąco dostosowywały jasność wskaźników do warunków panujących we wnętrzu.
 5. Czujnik ruchu. Kontroluje ruch w określonej przestrzeni. Gdy nie wykrywa obecności ludzi w pomieszczeniu, przełącza oczyszczacz w tryb czuwania.

Dane pozyskane przez czujniki są prezentowane na panelu. Urządzenia na bieżąco informują o wykrytych zanieczyszczeniach. Oczyszczacze Sharp oferują wskaźniki jakości powietrza - w formie cyfrowej i jako skalę kolorystyczną. Subtelne wyświetlacze mogą wskazywać również podstawowe parametry powietrza: wilgotność i temperaturę. W niektórych modelach zastosowano także wskaźnik zużycia energii.

Tryby pracy oczyszczaczy Sharp

Zastosowane w urządzeniach czujniki sprawiają, że oczyszczacze powietrza Sharp mogą oferować pracę automatyczną. Japoński producent zadbał, by sprzęty odpowiadały na najważniejsze potrzeby użytkowników. Wyposażył je więc w liczne inteligentne tryby.

 1. Tryb Advanced Auto. Gdy wilgotność powietrza w pomieszczeniu przekroczy poziom 70%, oczyszczacz Sharp uruchomi tryb Ion Shower. Urządzenie będzie emitowało silny strumień jonów i zacznie pracować na najwyższych obrotach. Rozbije cząsteczki wody, osuszając i oczyszczając powietrze. To specjalna funkcja, która pozwoli uniknąć rozwoju pleśni w pomieszczeniu.
 2. Tryb Auto. Oczyszczacz powietrza samoczynnie reaguje na zanieczyszczenia. Gdy czujniki wykryją ich obecność, urządzenie uruchomi wyższą prędkość wentylatora. To nie tylko najwygodniejsze dla użytkownika - rozwiązanie pozwala zachować maksymalną wydajność przy minimalnym poborze energii i niskiej głośności.
 3. Tryb Pollen. Urządzenie pracuje z najwyższą czułością czujnika kurzu, aby zmaksymalizować skuteczność wykrywania substancji alergizujących. Gdy tylko pojawią się w pomieszczeniu, natychmiast zostaną zaciągnięte do filtrów. To funkcja stworzona z myślą o alergikach i osobach szczególnie wrażliwych.
 4. Tryb Sleep. Oczyszczacz Sharp może pracować na niskich obrotach i przy wygaszonych wskaźnikach. Zapewnia tym samym najlepsze warunki do snu: powietrze jest czyste, a w pomieszczeniu panuje pożądana ciemność.

Dodatkowym rozwiązaniem pojawiającym się w oczyszczaczu powietrza Sharp KI-G75EW jest Cleaning Assist Mode. Po uruchomieniu go urządzenie na 15 minut maksymalizuje czułość czujnika kurzu, by szybko wykrywać poruszające się w pomieszczeniu zanieczyszczenia. Zaleca się używanie go tuż po odkurzaniu. 

Oczyszczacze powietrza Sharp - dostępne serie

Oferta sklepu e-oczyszczacz.pl obejmuje 4 serie urządzeń japońskiego producenta.

 • Oczyszczacze Sharp KC-G. Oferują oczyszczanie, nawilżanie i jonizację HD7000. Działają wydajnie na przestrzeni od 28 do 50 m2. W wyposażeniu znajdziemy aż 6 czujników: kurzu/pyłów, zapachu, wilgotności, temperatury, światła i ruchu. Pracują w trybach Auto, Pollen, Sleep i ręcznym. Wśród dodatkowych funkcji pojawiły się m.in. timer, blokada rodzicielska, auto louver. Cechą wyróżniającą jest zastosowany filtr węglowo-krzemionowy.
 • Oczyszczacze Sharp KC-D. Urządzenia 3w1: oczyszczają, nawilżają i jonizują powietrze. Ich wydajność pozwala na pracę na przestrzeni 26-48 m2. Posiadają 4 czujniki: pyłu, zapachu, wilgotności i temperatury. Pracują w trybach Advanced Auto, Auto, Pollen i ręcznym. Dodatkowe funkcje to m.in. timer, blokada rodzicielska czy auto louver.
 • Oczyszczacze Sharp KC-A. Oczyszczają, nawilżają i jonizują powietrze. Wyróżniają się wyjątkowo niską głośnością - od 16 dB. Działają na przestrzeni od 26 do 48 m2. Są wyposażone w czujniki pyłów, zapachów, wilgotności i temperatury. Pracują w trybach Auto, Pollen i ręcznym. Zastosowano w nich m.in. timer i blokadę rodzicielską. Mają największe zbiorniki na wodę spośród całego asortymentu.
 • Oczyszczacze Sharp FP-J. Oferują oczyszczanie i jonizację powietrza PCI25000. Wykazują się imponującą wydajnością (powierzchnia pracy do 62 m2). Są wyposażone w czujniki kurzu, zapachów i światła. Zapewniają działanie w trybach Auto, Pollen, Sleep i manualnym. Ich najważniejsze funkcje dodatkowe to timer i blokada rodzicielska.

Oczyszczacze Sharp do samochodu

W ofercie sklepu e-oczyszczacz.pl pojawiły się również przenośne oczyszczacze powietrza Sharp. To urządzenia zaprojektowane do usuwania zanieczyszczeń nagromadzonych w samochodach. Wykorzystują 2 filtry PM10 oraz opatentowaną technologię Plasmacluster. Są kompaktowe i ciche, a więc nie utrudniają swobodnego prowadzenia pojazdów.

Oczyszczacze Sharp na alergeny

Oczyszczacze powietrza Sharp to najlepsze rozwiązanie dla alergików. Cechuje je duża wydajność przy pochłanianiu substancji alergizujących. Zawdzięczamy to nie tylko sprawdzonemu zestawowi filtrów i technologii Plasmacluster, ale również specjalnym trybom. Z myślą o zwalczaniu alergenów zastosowano tryb Pollen oraz dodatkową funkcję Cleaning Assist Mode. Warto również podkreślić, że dla osób zmagających się z alergią ogromne znaczenie ma odpowiednie nawilżenie powietrza.

Skuteczność walki z alergenami potwierdza przyznany wielu modelom certyfikat Allergy UK.

Oczyszczacze Sharp na smog

Smog to jedno z najgroźniejszych zanieczyszczeń powietrza. Ma zdolność do przenikania nie tylko do płuc, ale również układu oddechowego. Oddziałuje na nasze zdrowie oraz samopoczucie. Smog obniża jakość życia, negatywnie wpływając na podstawowe funkcje poznawcze. Jest szczególnie szkodliwy dla dzieci, osób starszych i kobiet w ciąży. Bardzo ważne jest usuwanie go z pomieszczeń zamkniętych. Oczyszczacze powietrza Sharp są wyposażone w filtry HEPA H13, które wykazują 99,97% skuteczności w wychwytywaniu drobnych pyłów PM2,5 i PM10. To najlepsze urządzenia do całorocznego stosowania.

Oczyszczacze powietrza SHARP

Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J80EU-H Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J80EU-H
Producent: SHARP
Cena:

3 199,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 3 499,00 zł

Najniższa cena: 3 199,00 zł

Cena netto: 2 600,81 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J80EU-W Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J80EU-W
Producent: SHARP
Cena:

3 299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 3 499,00 zł

Najniższa cena: 3 199,00 zł

Cena netto: 2 682,11 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J60EU-H Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J60EU-H
Producent: SHARP
Cena:

2 399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 699,00 zł

Cena netto: 1 950,41 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J60EU-W Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J60EU-W
Producent: SHARP
Cena:

2 499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 2 999,00 zł

Najniższa cena: 2 699,00 zł

Cena netto: 2 031,71 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J40EU-W Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J40EU-W
Producent: SHARP
Cena:

1 099,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 299,00 zł

Najniższa cena: 1 199,00 zł

Cena netto: 893,50 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-B Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-B
Producent: SHARP
Cena:

699,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 568,29 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-A Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-A
Producent: SHARP
Cena:

599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 699,00 zł

Najniższa cena: 649,00 zł

Cena netto: 486,99 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-P Oczyszczacz powietrza SHARP FP-J30EU-P
Producent: SHARP
Cena:

599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 699,00 zł

Najniższa cena: 649,00 zł

Cena netto: 486,99 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KI-G75EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KI-G75EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

3 999,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 4 499,00 zł

Najniższa cena: 4 199,00 zł

Cena netto: 3 251,22 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G60EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G60EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

2 999,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 3 099,00 zł

Najniższa cena: 2 859,00 zł

Cena netto: 2 438,21 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G50EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G50EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

2 499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 2 599,00 zł

Najniższa cena: 2 459,00 zł

Cena netto: 2 031,71 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G50EU-H z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G50EU-H z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

2 399,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 2 599,00 zł

Najniższa cena: 2 459,00 zł

Cena netto: 1 950,41 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G40EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G40EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 999,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 625,20 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G40EU-H z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-G40EU-H z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 999,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 625,20 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D60EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

2 299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 869,11 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D50EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D50EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 899,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 543,90 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-H z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-H z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 599,00 zł

Najniższa cena: 1 359,00 zł

Cena netto: 1 218,70 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-B z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-D40EU-B z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 599,00 zł

Najniższa cena: 1 459,00 zł

Cena netto: 1 218,70 zł

szt.
zobacz więcej
 • promocja
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A60EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A60EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

2 299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 869,11 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A50EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A50EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 899,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 543,90 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A50EU-B z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A50EU-B z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 899,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 543,90 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EU-B z funkcja nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EU-B z funkcja nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 300,00 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EU-W z funkcją nawilżania Oczyszczacz powietrza SHARP KC-F32EU-W z funkcją nawilżania
Producent: SHARP
Cena:

1 299,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 1 056,10 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-B Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-B
Producent: SHARP
Cena:

599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 486,99 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-P Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-P
Producent: SHARP
Cena:

599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 486,99 zł

szt.
zobacz więcej
Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-N Oczyszczacz powietrza SHARP IG-GC20EU-N
Producent: SHARP
Cena:

599,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 486,99 zł

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl