Blog kategorie

Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®

Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®

Firma SHARP jest uznanym japońskim producentem oczyszczaczy powietrza oraz oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania, wyposażonych w opatentowaną i sprawdzoną technologię Plasmacluster®. Oczyszczacze powietrza tej marki znalazły już ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie w ciągu ostatnich 20 lat, co czyni z firmy SHARP lidera na rynku oczyszczaczy powietrza.

Oczyszczacze powietrza z nawilżaniem SHARP stanowią pod wieloma względami unikalną ofertę rynkową. Wyróżniają je najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie oczyszczania i nawilżania powietrza, wysoka jakość wykonania oraz nienaganny design. Wszystko to sprawia, że znajdą one zastosowanie w każdym pomieszczeniu. Oczyszczacze powietrza marki SHARP idealnie sprawdzą się we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych, w tym w obszernym salonie, niedużej sypialni czy pokoju dziecięcym. Zadbają także o czystość powietrza i wilgotność w pomieszczeniach biurowych, przestrzeniach usługowych, salach konferencyjnych, gabinetach lekarskich, gabinetach stomatologicznych, strefach fitness czy salonach kosmetycznych.

Oczyszczacze powietrza marki SHARP wyposażone zostały w: filtr wstępny wielokrotnego użytku, filtr HEPA klasy H13, filtr węglowy zwany również dezodoryzującym oraz moduł jonizacji plazmowej Plasmacluster®. Wybrane modele wyposażone są również w moduł do nawilżania powietrza. Urządzenia posiadają szereg funkcjonalności, w tym tryby "auto" i "nocny", rozbudowane tryby predefiniowane oraz szereg czujników sterujących pracą oczyszczacza w trybie "auto". Dzięki zastosowaniu nowoczesnej elektroniki oczyszczacze powietrza marki SHARP błyskawicznie reagują na zmianę warunków w otoczeniu i dostosowują pracę oczyszczacza do bieżących potrzeb.

Przewagę oczyszczaczy powietrza marki SHARP nad pozostałą konkurencją zapewnia moduł jonizacji plazmowej Plasmacluster®, którego działanie zostało udowodnione w szeregu testów przeprowadzonych przez jednostki badawcze na całym świecie. To dzięki technologii Plasmacluster® oczyszczacze powietrza marki SHARP wyjątkowo skutecznie radzą sobie z wieloma rodzajami zanieczyszczeń. Skutecznie oczyszczają powietrze z pyłków i zanieczyszczeń stałych typu PM10 czy PM2,5 oraz eliminują z powietrza bakterie, wirusy a także zarodniki pleśni i grzybów, pozostawiając powietrze czystym i rześkim. Połączenie oczyszczania z funkcją nawilżania dodatkowo wspomaga pracę tych urządzeń sprawiając, iż są one doskonałym rozwiązaniem dla alergików, astmatyków oraz osób z niewydolnościami układu krążenia i układu oddechowego.

Oczyszczacze powietrza marki SHARP skutecznie zadbają o najwyższy poziom czystości oraz odpowiedni poziom nawilżenia powietrza w każdym pomieszczeniu. Sprostają stawianym przed nim wymaganiom, zapewniając swoim użytkownikom komfort i bezpieczeństwo w życiu codziennym.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą oczyszczaczy marki SHARP w naszym sklepie :).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl