AQUAPHOR RO-312S PRO system odwróconej osmowy bez zbiornika

Dostępność: brak towaru
Cena brutto: 599,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
599.00
Cena netto: 486,99 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

AQUAPHOR RO-312S PRO

AQUAPHOR RO-312S PRO to zaawansowany system odwróconej osmozy, w niemalże mikroskopijnym wydaniu, przez co idealnie sprawdzi się w małych i ograniczonych przestrzeniach kuchennych. W przeciwieństwie do tradycyjnych systemów, RO-312S PRO nie posiada zbiornika a jedynie dzbanek na wodę przefiltrowaną, co czyni go niezwykle kompaktowym urządzeniem.

 

 

Idealny zamiennik wody butelkowanej

Dzięki systemowi RO-312S PRO, możesz zrezygnować z wody butelkowanej. Przefiltrowana woda jest doskonała do picia, gotowania oraz przygotowywania posiłków dla dzieci i niemowląt. Woda przechowywana w poręcznym dzbanku o poj. 2,5 litra jest zawsze świeża, a jego przezroczysta obudowa umożliwia obserwację procesu filtracji w czasie rzeczywistym, kropelka po kropelce.

Wygodny w użytkowaniu

Dzbanek filtracyjny jest prosty w obsłudze i łatwy do czyszczenia, co można zrobić samodzielnie, bez potrzeby angażowania specjalisty, co często jest konieczne w przypadku tradycyjnych systemów filtracji.

Niezawodna filtracja

AQUAPHOR RO-312S PRO skutecznie usuwa z wody wszystkie szkodliwe zanieczyszczenia, w tym toksyny, metale ciężkie, pozostałości leków, bakterie i wirusy. Usuwa także sole odpowiedzialne za twardość wody, co znacząco przedłuża żywotność urządzeń gospodarstwa domowego, takich jak ekspresy do kawy, czajniki, żelazka i inne.

Wybierz AQUAPHOR RO-312S PRO i ciesz się czystą, zdrową wodą każdego dnia!

 


 

 

Dla dorosłych i dla dzieci

Filtry wyposażone w specjalne membrany do filtracji molekularnej znacząco redukują ryzyko występowania chorób bakteryjnych i alergicznych, które mogą być przenoszone przez spożywaną wodę. 

Dzięki membranie kapilarnej, o porach wielkości zaledwie 0,1 mikrona, zapewniona jest pełna ochrona przed bakteriami i pasożytami. Jest to wartość 800 razy mniejsza niż grubość ludzkiego włosa. 

Membrany osmotyczne oferują najwyższą jakość filtracji, co pozwala zastąpić wodę z plastikowych butelek całkowicie bezpiecznym i zdrowym źródłem wody pitnej.

Membrana skutecznie zatrzymuje również pyłki roślin, które są jednym z czynników wywołujących reakcje alergiczne u dzieci i dorosłych.

Tę wodę możesz podać swojemu dziecku prosto z dzbanka.

 

Dla miłośników kulinarnych doznań oraz pasjonatów kawy i herbaty

Czysta i Miękka Woda dla Lepszego Smaku

Twarda i zanieczyszczona woda negatywnie wpływa na smak potraw oraz naparów kawy i herbaty.

Głębia smaków i aromatów

Dzięki dokładnemu oczyszczaniu i uzyskaniu odpowiedniej miękkości wody, filtry odwróconej osmozy wydobywają z potraw i napojów ich prawdziwe smaki i aromaty. Dla pasjonatów kawy i herbaty, czysta woda jest podstawą do przygotowania naparów pełnych barw i bogatych smaków.

Perfekcyjna woda do gotowania

Czysta woda pozwala wyeksponować walory starannie dobranych składników w każdym daniu. Dzięki systemom odwróconej osmozy, odkryjesz na nowo naturalne smaki i zapachy.

 

Dla osób dbających o zdrowie i aktywnie spędzających czas

Zbilansowana dieta odgrywa kluczową rolę w regeneracji organizmu po wysiłku. Woda, chociaż nie dostarcza energii ani nie służy jako surowiec do budowy komórek, pełni istotną rolę jako neutralne środowisko, w którym zachodzą procesy chemiczne i fizyczne.

Woda odgrywa istotną rolę w transporcie substancji odżywczych oraz eliminacji toksyn z organizmu. Każdy z nas funkcjonuje jak swoiste mini laboratorium.

Im wyższa jakość wody, tym mniej zakłóceń w tych złożonych procesach, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym ich przebiegiem.

Optymalnie wzbogacona w minerały woda (głównie wapń i magnez) zyskuje pierwotny, naturalny smak i skutecznie zapobiega chorobom serca.

 

Więcej czasu, same oszczędności

AQUAPHOR RO-312S PRO wyróżnia się spośród wielu systemów dostępnych na rynku dość nietypowym i bardzo wygodnym rozwiązaniem.

Zbiornik zewnętrzny, często nieporęczny i zajmujący dużo miejsca zastąpiono 2,5-litrowym, dzbankiem na wodę filtrowaną. Takie rozwiązanie jest bardzo ergonomiczne i pozwala zaoszczędzić znacznie więcej miejsca w kuchni, do tego dzbanek jest bardzo wygodny i łatwy w codziennym użytkowaniu.

Cały system pracuje sprawnie nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, co przekłada się na oszczędzanie  do 9 ton wody rocznie.

 


 

Wieloetapowa filtracja

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść przez aż 3 etapy zaawansowanej filtracji:

   Filtr wstępny sendymentacyjno-węglowy (wkład K1) rozwiązuje jednocześnie dwa problemy: usuwa z wody zanieczyszczenia mechaniczne o dużej zawartości, takie jak: piasek, muł, rdza oraz zanieczyszczenia chemiczne, substancje toksycznych i alergeny.
Wzmocniona funkcja wymiany jonowej poradzi sobie ze zwiększonymi stężeniami koloidalnego i rozpuszczonego żelaza Fe2+ i Fe3+, znajdującymi się w wodzie wodociągowej. Wewnątrz wkładu K1 znajduje się blok węglowy z włóknem jonowymiennym Aqualen™ i poprzedzający go blok ze złożem filtracyjnym opartym na Aqualen™ i sproszkowanym węglem aktywowanym. Takie połączenie znacznie zwiększa skuteczność filtracji i usuwanie zanieczyszczeń, znajdujących się w wodzie nawet o 20%. Blok węglowy z włókna jonowymiennego Aqualen ™ jest znacznie bardziej wydajny niż zwykła tradycyjna mieszanka węglowa. Połączenie materiałów filtrujących we wkładzie AQUAPHOR daje efekt synergii – ogólny wynik znacznie przewyższa połączone efekty każdego składnika z osobna. Dzięki temu woda jest lepiej rozprowadzana na całej powierzchni kontaktu z każdym z materiałów filtrujących, co sprawia, że filtracja jest jeszcze bardziej dokładna.

   Membrana osmotyczna (RO-100s), wychwytuje najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, bakterie, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Obniża nadmierną twardość wody z dowolnego poziomu początkowego.

   Mineralizator K7M; wzbogaca wodę w odpowiednią ilość minerałów Mg i Ca, dzięki czemu przefiltrowana woda jest zdrowa i smaczna.

 

Jedno urządzenie i same korzyści

Wydajność: filtr AQUAPHOR RO-312s PRO zapewnia aż do 380 litrów na dzień czystej wody dziennie, co sprosta zapotrzebowaniu każdej rodziny.

Jakość i niezawodność: filtr AQUAPHOR RO-312s PRO jest liderem jakości w swojej klasie cenowej.

Wysokiej jakości woda pitna: filtr AQUAPHOR RO-312s PRO usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną.

Usuwanie zanieczyszczeń: filtr AQUAPHOR RO-312s PRO eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr AQUAPHOR RO-312s PRO poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr AQUAPHOR RO-312s PRO skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

Zdrowsze nawodnienie: filtrowi AQUAPHOR RO-312s PRO możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

Opłacalność: zakup filtra AQUAPHOR RO-312s PRO do użytku domowego jest opłacalna ze względu na jego atrakcyjną cenę, a do tego nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra AQUAPHOR RO-312s PRO oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

Przyjazny dla środowiska: Używając filtra AQUAPHOR RO-312s PRO, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra AQUAPHOR RO-312s PRO może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

Wydłużona żywotność urządzeń: Woda z filtra AQUAPHOR RO-312s PRO jest miękka a jej używanie nie tworzy osadu z kamienia na sprzętach AGD, takich jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko, co znacząco zwiększa ich żywotność.

Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi AQUAPHOR RO-312s PRO możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr AQUAPHOR RO-312s PRO pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra AQUAPHOR RO-312s PRO zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

Zawartość zestawu AQUAPHOR RO-312S PRO

   wymienny wkład filtrujący K1

   mineralizator K7M

   wymienna membrana RO-100S (100GPD)

   głowicę filtra

   wężyki

   przyłącze wody

   dzbanek z pływakiem do czystej wody

 

 

Profesjonalny montaż i regularna obsługa serwisowa

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody AQUAPHOR RO-312S PRO w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 


 

 

Dane techniczne

Marka AQUAPHOR
Zastosowanie dom, biuro
Rodzaj filtra podblatowy z dzbankiem
Wydajność filtra 380 litrów / dobę
System filtracji Odwrócona osmoza + mineralizacja
Stopnie filtracji 3
Pojemność zbiornika na wodę 2,5
Ciśnienie wody na wlocie 1,5-6,5 bar
Temperatura wody zasilającej ---
Max. twardość wody na wejściu ---
Max. TDS wody na wejściu ---
Wymiary filtra (wys. x szer. x gł.) 376 mm x 280 mm x 105 mm
Waga 5,0 kg
Wymiary zbiornika na wodę (śred. x wys.) ---
Zasilanie ---
Pobór mocy ---
Gwarancja 2 lata
Wkłady wymienne K1, K7M, RO-100S

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl