BWT ECOSOFT Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 1 390,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1390.00
Cena netto: 1 130,08 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: ECOSOFT
Kod produktu: MO675ALCPUREECO

Opis

Filtry odwróconej osmozy BWT ECOSOFT to wynik połączenia innowacyjnych technologii i naturalnych procesów, które gwarantują doskonałą jakość wody z zachowaniem stabilnej zawartości minerałów. System odwróconej osmozy BWT ECOSOFT Pure Alkafuse to ekonomiczne oraz ekologiczne rozwiązanie, które umożliwia korzystanie z czystej i smacznej wody. Usuwa 99,8% zanieczyszczeń z wody i zapewnia pyszną i wysoce alkaliczną wodę pitną o pH>8,5Dodatkowo, redukuje zawartość PFAS o aż 99%. Nieskazitelną czystość czystość wody zapewnia aż 6-etapowy proces oczyszczania. Technologia AquaGreen gwarantuje wysoki współczynnik odzysku wody. Prosta konstrukcja zestawu pozwala na jego samodzielny montaż i bezpieczną wymianę wkładów.

Pij wodę z kranu bez ograniczeń. Nie martw się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkryj na nowo świat smaków i aromatów kawy, herbaty oraz przygotowywany w udziałem filtrowanej wody potraw.

 

 

ODWRÓCONA OSMOZA CZYLI FILTRACJA MOLEKULARNA

BWT ECOSOFT Pure Alkafuse wykorzystuje w procesie filtracji wody tzw. metodę molekularną, inaczej zwaną odwróconą osmozą. Technologia osmotyczna używa do filtracji półprzepuszczalnej membrany, której pory są wystarczająco duże, aby umożliwić przejście cząsteczek wody, ale wystarczająco małe, aby zablokować inne typy cząsteczek, takie jak fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Kiedy na wodę wywiera się ciśnienie po jednej stronie membrany, cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc oczyszczoną wodę. Zanieczyszczenia są odfiltrowywane w procesie filtracyjnym ze skutecznością ponad 99%. Filtracja molekularna usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. Filtracja osmotyczna uzupełniona jest filtrami mechanicznymi, dodatkowym filtrem węglowym oraz wkładem alkalizującym.

 

 

BWT ECOSOFT PURE ALKAFUSE - EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej wiąże się w wprowadzaniem do środowiska setek kilogramów plastiku rocznie. I choć systemy recyklingu na całym świecie radzą sobie z tym coraz lepiej, upłynął jeszcze dziesiątki lat, kiedy to plastik przestanie zagrażać naszej planecie. Dziś mikro plastik jest wszechobecny a jego drobinki znajdują się zarówno we wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Zmień to i powiedz plastikowi stanowcze NIE! Filtr wody BWT ECOSO0FT Pure Alkafuse pozwoli Ci cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... ale i bez dźwigania, chodzenia i transportowania zgrzewek z wodą pitną. Zaoszczędzisz czas, energię oraz pieniądze, decydując się na zakup filtra do wody BWT ECOSOFT Pure Alkafuse.

 

 

WIELOETAPOWA FILTRACJA BWT ECOSOFT PURE ALKAFUSE

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść aż przez 6 etapów zaawansowanej filtracji:

   Etap pierwszy - w jego trakcie woda przepływa przez filtr mechaniczny o przepuszczalności 5µm (PP5), gdzie eliminowane są zanieczyszczenia stałe typu, osady, rdza, piasek, muł itp. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy. 

   Etap drugi - woda przepływa przez filtr z granulowanym węglem aktywnym (GAC), gdzie wychwytywany jest chlor oraz związki organiczne. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy.

   Etap trzeci - woda przepływa przez filtr węglowy liniowy z technologią AquaGreen (CTO AquaGreen), gdzie eliminowane są zanieczyszczenia organiczne, związki chloro pochodne oraz związki ołowiu itp. Filtr stanowi dodatkową ochronę membrany osmotycznej. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy.

   Etap czwarty - woda trafia na półprzepuszczalną membranę molekularną (75GPD), gdzie zachodzi proces filtracji osmotycznej, wychwytujący najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Skuteczność membrany określa się na poziomie 99%. Jej żywotność jest zależna od warunków pracy i wynosi około 12 miesięcy.

   Etap piąty - krystalicznie czysta woda przepływa przez wysokiej jakości filtr mineralizujący Alkafuse Alkaline Remineralizerwzbogacając przefiltrowaną wodę o zestaw minerałów i podnosząc jej pH powyżej 8,5.

   Etap szósty - tak oczyszczona woda trafia do końcowego filtra z węglem z łupin orzecha kokosowego, który poprawia smak i zapach przefiltrowanej wody.

 

 

BWT ECOSOFT PURE ALKAFUSE I JEGO NAJWAŻNIEJSZE CECHY

   Woda alkaliczna o podwyższonym pH

   Technologia AquaGreen jest ekonomiczna i przyjazna dla środowiska; gwarantuje aż 50% odzysku

   Technologia odwróconej osmozy sprawia, że woda jest bezpieczna nawet dla dzieci

   Gwarancja szczelności całego systemu filtrującego

   Możliwość montażu poziomego i pionowego

 

 

BWT ECOSOFT PURE ALKAFUSE - JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴   Wydajność: filtr BWT ECOSO0FT Pure Alkafuse zapewnia aż do 12 litrów na godzinę czystej wody dziennie, co sprosta zapotrzebowaniu każdej rodziny.

   Jakość i niezawodność: filtr BWT ECOSO0FT Pure Alkafuse to produkt wysokiej jakości i niezawodności.

   Wysokiej jakości woda pitna: filtr BWT ECOSOFT Pure Alkafuse usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną, o podwyższonym pH >8,5.

   Usuwanie zanieczyszczeń: filtr BWT ECOSOFT Pure Alkafuse eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

   Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr BWT ECOSOFT Pure Alkafuse poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

   Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr BWT ECOSOFT Pure Alkafuse skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

   Zdrowsze nawodnienie: filtrowi BWT ECOSOFT Pure Alkafuse możesz nawadniać się czystą i mineralnie zbilansowaną wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

   Opłacalność: zakup filtra BWT ECOSOFT Pure Aquacalcium Mint do użytku domowego jest opłacalna ze względu na jego atrakcyjną cenę, a do tego nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

   Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra BWT ECOSOFT Pure Alkafuse oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania.

   Przyjazny dla środowiska: Używając filtra BWT ECOSOFT Pure Alkafuset, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

   Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra BWT ECOSOFT Pure Alkafuse może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

   Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr BWT ECOSOFT Pure Alkafuse pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

   Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra BWT ECOSOFT Pure Alkafuse zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU BWT ECOSOFT PURE ALKAFUSE

   Obudowa filtra z filtrami wstępnymi

   Element membranowy 75 GPD (280 LPD)

   Filtr węglowy Ecosoft do filtra odwróconej osmozy

   Filtr mineralizacji Alkafuse Alkaline Remineralizer

   Nowoczesny" kran z zaworem kulowym do wody oczyszczonej

   Zbiornik ciśnieniowy z tworzywa sztucznego (pojemność całkowita 12 l/3,2 gal, pojemność użytkowa do 7 l/1,8 gal) i zawór zbiornika

   Adapter wody zasilającej, zawór zasilający, siodło spustowe

   Zestaw kolorowych rurek (4 szt.) do wygodnej instalacji filtra

   Klucze serwisowe

   Podręcznik użytkownika

 

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody BWT ECOSOFT Pure Alkafuse w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl