DAIKIN MCK70ZW Oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania, jonizacją i technologią FlashStreamer

MCK70ZW.png
  • promocja
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 3 499,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 3 999,00 zł

3499.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 3 350,00 zł
Cena netto: 2 844,72 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 3 251,22 zł

Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 2 723,58 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

DAIKIN MCK70ZW - inteligentny oczyszczacz z funkcją nawilżania do większych powierzchni

DAIKIN MCK70ZW  to inteligentny oczyszczacz powietrza z funkcją nawilżania ewaporacyjnego, unikalną technologią Flash Streamer, jonizacją plazmową oraz modułem Wi-Fi do łatwego i wygodnego sterowania za pomocą aplikacji Onecta. Urządzenie skutecznie oczyszcza i nawilża powietrze w pomieszczeniach mieszkalnych i biurowych o powierzchni do 48m²Wieloetapowa filtracji eliminuje  99,9% zanieczyszczeń z powietrza, w tym pyłki i drobiny kurzu, pyły zawieszone, niebezpieczne dla alergików zarodniki pleśni i grzybów oraz roztocza, bakterie i wirusy chorobotwórcze a także  niebezpieczne zanieczyszczenia gazowe oraz nieprzyjemne zapachy. Czujnik Triple Detection precyzyjnie rozpoznaje różne rodzaje zanieczyszczeń, dzięki czemu na bieżąco steruje intensywnością pracy urządzenia. Kolorowy wyświetlacz LED, umieszczony na górnym panelu sterowania na bieżąco dostarcza informacji o stanie powietrza w pomieszczeniu oraz wskazuje aktualny tryb pracy oczyszczacza. Oczyszczacz powietrza DAIKIN MCK70ZW pracuje praktycznie bezgłośnie, generując w trybie cichym zaledwie 18 dB(A)!

 


 

oczyszczacz daikin do sypialni

 


 

ETAPY SKUTECZNEJ FILTRACJI POWIETRZA

  • Filtr wstępny. Jego zadaniem jest filtrowanie największych cząstek, takich jak sierść zwierząt, kurz, okruchy pożywienia czy ludzkie włosy. Filtr nie podlega wymianie, lecz powinien być regularnie czyszczony, najlepiej odkurzaczem.
  • Elektrostatyczny filtr HEPA. Jego zadaniem jest pochłanianie zanieczyszczeń w formie stałej, w tym pyłków i pyłów zawieszonych PM, bakterii, wirusów, zarodników pleśni i grzybów oraz szeregu alergenów. Jego wyjątkowa konstrukcja wykonana z naładowanych elektrostatycznie włókien pozwala na wyjątkowo skuteczne wychwytywanie zanieczyszczeń przy jednoczesnym wydłużonym okresie działania (pory pomiędzy włóknami filtra są od siebie bardziej oddalone niż w klasycznej konstrukcji, co pozwala na utrzymanie dłuższego okresu przepustowości filtra).
  • Filtr przeciwzapachowy. Jego skuteczne eliminowanie nieprzyjemnych zapachów oraz Lotnych Związków Organicznych (TVOC) wspierane jest technologią Streamer, rozkładającą cząstki zanieczyszczeń.
  • Podwójny generator Flash Streamer. Generowane wyładowania plazmowe o podwójnej mocy jeszcze  skuteczniej likwidują bakterie, wirusy, zarodniki pleśni i grzybów oraz pozostałych alergenów. natychmiast usuwają z otoczenia groźne gazy oraz nieprzyjemne zapachy.
  • Jonizacja plazmowa. likwiduje bariery białkowe, chroniące komórki zanieczyszczeń, skutecznie eliminując w ten sposób patogeny i alergeny.
  • Nawilżanie ewaporacyjne. Nadaje powietrzu odpowiednią wilgotność, czym zapobiega suchości w gardle oraz wszelkim niedogodnościom oddechowym. Idealne dla alergików i astmatyków!

     


 

 


 

przekrój oczyszczacza

 

POWIETRZE POD PEŁNĄ KONTROLĄ

Blisko 100% skuteczność działania oczyszczacza DAIKIN MCK70ZW zapewnia opatentowany system aż 5-etapowej filtracji powietrza. Urządzenie w pierwszej kolejności  efektywnie zasysa powietrze do wnętrza pomieszczenia, przepuszczając je przez filtry wstępne, umieszczone na obu bokach oczyszczacza. Zachodzące wewnątrz urządzenia wyładowania plazmowe utleniają cząstki zanieczyszczeń, likwidując je ze skutecznością ponad 99,8%! Cząstki stałe w tym pyły zawieszone PM, wirusy, bakterie i alergeny wychwytywane są przez elektrostatyczny filtr HEPA. W kolejnym etapie powietrze trafia do filtra przeciw zapachowego, który w wyniku działania wyładowań plazmowych dezaktywuje niebezpieczne opary chemiczne oraz nieprzyjemne zapachy. Oczyszczone powietrze zostaje następnie poddane jonizacji plazmowej oraz nawilżeniu by zapewnić jego użytkownikom komfort i bezpieczeństwo oddychania.

 

daikin flash streamer

UNIKALNA TECHNOLOGIA DAIKIN FLASH STREAMER

Firma DAIKIN potwierdza efektywność swojej opatentowanej technologii Streamer, która skutecznie dezaktywowała ponad 99,9% koronawirusa (SARS – CoV-2) po 3 godzinach pracy Streamera. Technologia Flash Streamer działa wielotorowo: 1. CLASH, czyli zderzenie to proces wychwytywania cząstek stałych przez elektrostatyczny filtr HEPA. W tym procesie Streamer rozkłada towarzyszące cząstkom gazy poprzez ich utlenienie. 2. CYCLE, czyli cykl to w pełni powtarzalny proces pochłaniania (adsorbcji) i rozkładu gazów (poprzez utlenianie) oraz ponownego uzyskania pełnej wydajności przez filtr przeciwzapachowy. Dzięki temu procesowi nie ma potrzeby wymiany filtra przeciwzapachowego. 3. CLEAN, czyli oczyszczanie filtra HEPA z pozostałych na nim cząstek zanieczyszczeń. Ten etap poprawia przepustowość filtra i znacząco zwiększa jego żywotność.

 

potrójna detekcja zanieczyszczeń

 

CZUJNIK ZANIECZYSZCZEŃ TRIPLE DETECTION

System czujników zastosowanych w oczyszczaczach powietrza DAIKIN pozwala na precyzyjne wykrywanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym pyłków, bakterii i wirusów, zarodników pleśni, roztoczy oraz nieprzyjemnych zapachów i wszelkich zanieczyszczeń w stanie lotnym. Informacje zbierane przez czujnik pozwalają na optymalne dostosowanie prędkości pracy urządzenia do warunków panujących w pomieszczeniu. Wszystko w trybie Auto, bez zbędnej ingerencji. Za kontrolę poziomu wilgotności odpowiada czujnik wilgotności, który można ustawić na 3 różne poziomy (40, 50, 60%). Po jego ustawieniu oczyszczacz sam będzie utrzymywał wilgotność na wyznaczonym poziomie.

 

 

WSZYSTKO JAK NA DŁONI

DAIKIN MCK70ZW wyposażony został w moduł Wi-Fi, dzięki któremu z łatwością sterować będziesz jego pracą zdalnie. Aplikacja mobilna Onecta App umożliwia pełną kontrolę na klimatem w twoim pomieszczeniu. Pozwala na bieżącą kontrolę parametrów powietrza, sterowanie trybami i intensywnością pracy oczyszczacza oraz tworzeniem harmonogramów jego pracy. Onecta współpracuje z Amazon Alexa i umożliwia głosowe sterowanie pracą.

 

certyfikat instytutu pastera

 

BEZWZGLĘDNY DLA WIRUSÓW 

Institut Pasteur de Lille dokonał oceny skuteczności oczyszczaczy powietrza firmy Daikin w odniesieniu do wirusów oddechowych. Według testów przeprowadzonych w laboratoriach Institut Pasteur de Lille, oczyszczacze powietrza Daikin usuwają 99,98% ludzkiego koronawirusa HCoV-229E w ciągu 2,5 minuty*. Wirus ten należy do tej samej rodziny co SARS-CoV-2, koronawirus, który wywołał pandemię COVID-19. Urządzenia Daikin zostały także ocenione jako w 99,93% skuteczne w zwalczaniu wirusa H1N1 w ciągu 2,5 minuty*. Wirus H1N1 wywołuje pospolitą grypę. Oznacza to, że oczyszczacze powietrza firmy Daikin stanowią dodatkowy środek walki z chorobami układu oddechowego. Nasze niewielkie oczyszczacze powietrza typu plug and play zawdzięczają swoją skuteczność połączeniu elektrostatycznego filtra HEPA o wysokiej sprawności działania z technologią Flash Streamer, która dezaktywuje wirusy.

 

certyfikaty daikin

 

IDEALNE ROZWIĄZANIE DLA ALERGIKÓW

Wysoką skuteczność oczyszczaczy Daikin w walce z alergenami potwierdzają badania przeprowadzone przez niezależne instytucje badawcze. Skuteczność w zwalczaniu alergenów uznana przez BAF (British Allergy Fundation). Certyfikat zatwierdzenia Allergy UK gwarantuje, że produkt skutecznie redukuje małe cząsteczki, które mogą zawierać alergeny, bakterie i wizury. Zatwierdzona jakość tego produktu przyjazna dla osób z alergią jest poświadczona przez ECARF (European Centre for Allergy Research  Foundation). Niezależny panel doradczy składający się z 15 czołowych międzynarodowych naukowców i techników opracował kryteria, które ECARF stosuje do oceny różnych grup produktów. Obejmują one wartości progowe i kryteria wykluczenia, które sprawiają, że wystąpienie reakcji alergicznej jest bardzo mało prawdopodobne. Kryteria są regularnie aktualizowane w celu uwzględnienia wyników najnowszych badań naukowych. Produkt otrzymuje Certyfikat, gdy można udowodnić, poprzez audyty lub badania, że kryteria zostały spełnione. Oczyszczacze powietrza firmy Daikin przeszły pomyślnie te testy i można je uznać za przyjazne dla alergików. Urządzenie posiada również atest PZH.
 
 

 
 
daikin skuteczny w garderobie

 


 

DAIKIN MCK70ZW - najważniejsze funkcjonalności:

 

⇒ podwójny moduł  Twin Streamer (większa moc wyładowań wewnętrznych)

⇒ duża wydajność na poziomie 375m³/h

⇒ nawilżanie ewaporacyjne - skuteczna i bezpieczna kontrola wilgotności powietrza w pomieszczeniach

⇒ jonizacja plazmowa (wyładowania zewnętrzne) z regulacją intensywności

⇒ filozofia "Catch &Clean" - duża wydajność zasysania powietrza, skuteczne wychwytywanie zanieczyszczeń, rozkład poprzez utlenianie

⇒ elektrostatyczny filtr HEPA o wysokiej skuteczności i wysłużonym okresie użytkowania

⇒ filtr przeciw zapachowy nie wymagający wymiany

⇒ wyjątkowo cicha praca - już od 19 dB(A)

4 prędkości wentylatora (cichy, niski, standard, turbo)

czujniki: zanieczyszczeń, wilgotności i temperatury

sygnalizacja konieczności wymiany filtra

⇒ tryb Dobry Sen idealny do użytku w trakcie snu

⇒ tryby automatyczne Auto, OszczędnyPyłki, Cyrkulacji

sterowanie aplikacją Onecta App

⇒ czytelny panel sterowania z regulacją jasności kontrolek

3-stopniowa kontrolka poziomu zanieczyszczeń stałych i pyłów PM

3- stopniowa kontrolka poziomu zanieczyszczeń gazowych

⇒ czujnik pyłów z regulacją czułości

⇒ blokada rodzicielska

⇒ regulowany tryb strumieniowy (niski, normalny)

⇒ tryb Cyrkulacji dla ochłodzenia latem i niwelowania uczucia chłodu zimą

⇒ funkcja Auto Start po chwilowej utracie zasilania

⇒ urządzenie wyposażone w kółka dla łatwej relokacji

atesty i certyfikaty potwierdzające skuteczność działania (PZH, ECARF, BAF, Institut Pasteur de Lille)

 


 

 


 

Dane techniczne

Sugerowane zastosowanie pokój dzienny, biuro, gabinet
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg producenta 48
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg e-oczyszczacz.pl* 50
Wydajność oczyszczania CADR (m3/h) 375
System filtracji filtr wstępny, elektrostatyczny filtr HEPA, filtr katalityczny, Streamer, jonizacja plazmowa
Jonizacja powietrza tak
Nawilżanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) 48
Wydajność nawilżania (ml/h) 700
Metoda nawilżania ewaporacyjna
Tryby pracy Quiet, Low, Standard, Turbo, Econo, Anti-pollen, Moist, Circulation, Auto, Manual
Liczba stopni nawiewu 4
Czujniki Triple Detection (kurz, pyły PM, zapachy)
Sterowanie aplikacją mobilną tak (Daikin Onecta App)
Pilot zdalnego sterowania nie
Wskaźnik jakości powietrza tak (kolorowy 3-stopniowy + cyfrowy)
Wskaźnik konieczności wymiany filtrów tak
Wskaźnik wilgotności powietrza tak
Pojemność zbiornika na wodę (l.) 3,4
Blokada rodzicielska tak
Timer tak
Inne funkcjonalności Flash Streamer, Onecta App
Głośność (dB) 18 / 27 / 37 / 54
Maks. pobór mocy (W) 10 / 11 / 20 / 82
Wymiary: W x S x D (mm) 760 x 315 x 315
Waga (kg) 12,5
Gwarancja standardowa 3 lata
Filtry wymienne KAFP080B4 (HEPA elektrostatyczna)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl