IDEAL AP80 Pro Oczyszczacz powietrza klasy Premium

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 6 299,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
6299.00
Cena netto: 5 121,14 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

 


Profesjonalny i wydajny oczyszczacz powietrza IDEAL AP 60 Pro, pozwalający na uzyskanie czystego powietrza w pomieszczeniach o wielkości nawet do 80 m2. Urządzenie wyposażone jest w najnowszej konstrukcji filtr 360°, którego twórcą i producentem jest niemiecki potentat rynku filtracji, firma Freudenberg. Za niezawodne usuwanie (aż do 99,97%) zanieczyszczeń odpowiadają: filtr wstępny, filtr HEPA klasy H14 oraz ekstremalnie wydajny filtr węglowy ze skondensowanym pyłem węgla aktywnego. Dzięki pięciowarstwowej filtracji oczyszczacz efektywnie usuwa takie zanieczyszczenia z powietrza jak: pył zawieszony (PM 10, PM 2,5, PM 0,3, PM 0,1), pyłki i inne alergeny wziewne, patogeny, takich jak bakterie i zarodniki pleśni (oraz hamuje ich wzrost w filtrze), dym papierosowy, spaliny, opary chemiczne (aldehyd mrówkowy, toluen, n-butan, lotne związki organiczne itp.) oraz wszelakie zapachy zawarte w powietrzu w Twoim pomieszczeniu. Urządzenie pozwala na pełną kontrolę parametrów pracy, w tym wybór trybu filtracji czy ustawienia czasomierza (1, 2, 4 lub 8 godzin pracy). Czytelny panel kontrolny przekazuje dane o aktualnych ustawieniach, informuje również o jakości powietrza w czasie rzeczywistym oraz konieczności wymiany filtra. Oczyszczacz AP 60 Pro posiada rozbudowany tryb automatyczny, w którym korzysta z inteligentnych czujników (czujnik pyłu, gazu i zapachu), dzięki czemu stale utrzymuje wysoką jakość powietrza i automatycznie dostosowuje poziom mocy do warunków otoczenia. W trybie turbo, dzięki doskonałej sile silnika i wentylatora, powietrze oczyszczane jest w możliwie najkrótszym czasie. Tryb nocny zapewnia efektywną filtrację przy minimalnym poborze mocy. Urządzenie w tym trybie pracuje praktycznie bezgłośnie. Do wyboru użytkownika pozostaje także tryb manualny oraz blokada rodzicielska dla bezpiecznej eksploatacji. Przy swojej wysokiej efektywności pracy, oczyszczacz AP 60 Pro zużywa minimalną ilość energii (już od 6 W!) oraz generuje znikome efekty dźwiękowe (zaledwie 16,5 dB A). Czyni go to najcichszym i najbardziej energooszczędnym urządzeniem w swojej klasie.

 

 

 

Surowa i elegancka stylistyka pozwoli wpasować się temu urządzeniu do każdego wnętrza. Obudowa została w całości wykonana z metalu, co zwiększa trwałość i odporność urządzenia.
Prosty i czytelny panel zapewnia łatwą i intuicyjną obsługę. Dotykowe przyciski sterują funkcjami Start/Stop, tryb Auto, tryb manualny - poziom 1/2/3, tryb Turbo oraz Tryb nocny. Trzy-kolorowe podświetlenie w środkowej części panelu na bieżąco informuje użytkownika urządzenia o aktualnej jakości powietrza w pomieszczeniu. W trybie Auto urządzenie korzysta z umieszczonych poniżej czujników pyłów i gazów, które pozwalają na płynną i efektywną filtrację powietrza w pomieszczeniu.
Niespotykaną efektywność filtracji zapewnia wysokowydajny, pięcio-warstwowy system 360° wyprodukowany przez niemiecką firmę Freuderberg, światowego lidera w dziedzinie projektowania i produkcji systemów filtracji. System składa się z efektywnego filtra wstępnego, filtra True HEPA klasy H14 oraz sproszkowanej powłoki węgla aktywnego.
Zintegrowany wentylator firmy emb-papst, wykonany w technologii Green Tech EC pochłania do 50% mniej energii w stosunku do innych rozwiązań elektrycznych o zbliżonych parametrach pracy. Zapewnia też wyjątkowy komfort pracy, ze względu na niespotykanie niski poziom emisji hałasu (tylko 16 dB!). Moc, cisza i niezawodność spod znaku Made in Germany.
Pełną kontrolę pracy urządzenia zapewnia intuicyjna aplikacja IDEAL AIR PRO. Aplikacja dostępna jest w sklepach Google Play oraz Apple App Store.
Komfortową obsługę zapewnia pilot zdalnego sterowania.  
  Urządzenie w całości wyprodukowano w Niemczech, wykorzystując w procesie projektowania i produkcji najnowocześniejsze rozwiązania techniczne. Technologia Made in Germany gwarantuje najwyższą jakość, funkcjonalność oraz trwałość urządzenia. 

 

  

 

 

Jakość i efektywność działania oczyszczacza IDEAL AP 80 Pro potwierdzają certyfikaty niezależnych instytucji badawczych.

 

Fundacja Europejskiego Centrum Badań nad Alergią - produkt rekomendowany dla alergików

 

Program weryfikacyjny Stowarzyszenia Producentów Urządzeń Domowych - działanie produktu zgodne z podanymi danymi technicznymi

 

Niemiecki Instytut Schwarzkopfa - produkt rekomendowany do użytku w pomieszczeniach medycznych

 

Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego Państwowy Zakład Higieny - urządzenie odpowiada wymaganiom higienicznym

 

 

Rodzaj urządzenia:  oczyszczacz
Sugerowane zastosowanie:  dom, biuro, pomieszczenie medyczne, salon fryzjersko-kosmetyczny, strefa fitness
Zastosowany system filtracji:   pięciowarstwowy wkład True HEPA 360⁰: filtr wstępny; filtr HEPA klasy H14, filtr węglowy
Wielkość pomieszczenia (m2):   50 - 80
Wydajność (m3/h):   70 / 150 / 220 / 350 / 800
Współczynnik oczyszczania (x/h)*:   4,5 (dla 60m2)
Ilość poziomów prędkości pracy:   5
Tryby pracy:   nocny / 1 / 2 / 3 / turbo / auto
Jonizacja powietrza:  nie
Powłoka antybakteryjna:  tak (Cleancel™)
Lampa UV-C:  nie
Wskaźnika jakości powietrza:  tak
Czujnik zanieczyszczeń:  gaz / zapachy / pyły zawieszone
Wskaźnik konieczności wymiany filtra:  tak
Pilot zdalnego sterowania:  tak
Komunikacja mobilna Wi-Fi:  tak (IDEAL AIR PRO)
Poziom hałasu (dB A):  18,7 / 28,8 / 37,3 / 46,7 / 63,4
Moc (W):  6 / 10 / 14 / 30 / 175
Wymiary: W x S x G (mm):  668 x 468 x 275                
Waga netto (kg):  15

 

 

 

 

 

Dane techniczne

Sugerowane zastosowanie salon mieszkalny, średnie i duże biura, powierzchnie typu "open space"
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg producenta 105
Wydajność oczyszczania CADR (m3/h) 800
System filtracji wielowarstwowy filtr 360º - filtr wstępny + filtr HEPA (H14) + filtr węglowy
Tryby pracy manualny, auto, nocny
Liczba stopni nawiewu 5
Czujniki laserowy (pyły), światła
Pilot zdalnego sterowania tak
Wskaźnik jakości powietrza kolorowy (zielony / bursztynowy / czerwony)
Wskaźnik konieczności wymiany filtrów tak
Blokada rodzicielska tak
Inne funkcjonalności timer
Głośność (dB) 18,7 - 63,4
Maks. pobór mocy (W) 6 - 175
Wymiary: W x S x D (mm) 668 x 468 x 275
Waga (kg) 15
Gwarancja standardowa 3 lata

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl