KUNA FILTER Prestige filtr do wody z odwróconą osmozą bez zbiornika

Kuna Filter Prestige 2.png
  • promocja
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 4 990,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 5 500,00 zł

4990.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 4 790,00 zł
Cena netto: 4 056,91 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 4 471,54 zł

Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 3 894,31 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KUNA FILTER Prestige to opracowany i produkowany we Włoszech nowoczesny i wydajny filtr do wody pitnej wykorzystujący w procesie uzdatniania technologię odwróconej osmozy oraz wkład mineralizujący. Woda przepychana jest pod ciśnieniem przez dwie półprzepuszczalne membrany molekularne, która skutecznie eliminuje blisko 98% zanieczyszczeń, w tym substancje stałe rozpuszczone, cząstki radioaktywne, metale ciężkie czy niebezpieczne wirusy. Zastosowanie pompy ciśnieniowej i dwóch membran podnosi wydajność urządzenia (nawet do 120 l/h) i eliminuje potrzebę stosowania zbiornika na wodę. Za filtrację wstępną odpowiada wkład sendymentacyjno-węglowy a proces uzdatniania zamyka wydajny mineralizator ze złóż dolomitu, wzbogacający wodę o zestaw zbilansowanych minerałów, wspierających prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu. Ogromną zaletą filtra KUNA FILTER Prestige są jego minimalne wymiary, dzięki którym zmieści się on pod zlewem / blatem a nawet pod cokołem większości szafek kuchennych, co czyni go urządzeniem bardzo praktycznym w montażu i eksploatacji

Pij wodę z kranu bez ograniczeń. Nie martw się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkryj na nowo świat smaków i aromatów kawy, herbaty oraz przygotowywany w udziałem filtrowanej wody potraw.

 

 

ODWRÓCONA OSMOZA CZYLI FILTRACJA MOLEKULARNA

KUNA FILTER Prestige wykorzystuje w procesie filtracji wody tzw. metodę molekularną, inaczej zwaną odwróconą osmozą. Technologia osmotyczna używa do filtracji półprzepuszczalnej membrany, której pory są wystarczająco duże, aby umożliwić przejście cząsteczek wody, ale wystarczająco małe, aby zablokować inne typy cząsteczek, takie jak fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Kiedy na wodę wywiera się ciśnienie po jednej stronie membrany, cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc oczyszczoną wodę. Zanieczyszczenia są odfiltrowywane w procesie filtracyjnym ze skutecznością ponad 99%. Filtracja molekularna usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. Membrany zastosowane w urządzeniu wykonane są z naturalnych włókien roślinnych i posiadają atesty FDA (Food and Drug Administration) oraz NSF (Non Sofistication Food). Filtracja osmotyczna uzupełniona jest filtrami mechanicznymi oraz wkładem mineralizującym ze złoża dolomitu.

 

 

EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej wiąże się w wprowadzaniem do środowiska setek kilogramów plastiku rocznie. I choć systemy recyklingu na całym świecie radzą sobie z tym coraz lepiej, upłynął jeszcze dziesiątki lat, kiedy to plastik przestanie zagrażać naszej planecie. Dziś mikro plastik jest wszechobecny a jego drobinki znajdują się zarówno we wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Zmień to i powiedz plastikowi stanowcze NIE! Filtr wody KUNA FILTER Prestige pozwoli Ci cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... ale i bez dźwigania, chodzenia i transportowania zgrzewek z wodą pitną. Zaoszczędzisz czas, energię oraz pieniądze, decydując się na zakup filtra do wody KUNA SYSTEM Prestige.

 

 

WIELOETAPOWA FILTRACJA

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść przez szereg etapów zaawansowanej filtracji:

1. Filtracja wstępna - dokonywana jest przez blokowy filtr sendymentacyjno-węglowy o przepuszczalności 5µm (KF-CTO-PRESTIGE), gdzie eliminowane są zanieczyszczenia stałe typu, osady, rdza, piasek itp. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy, 

2. Filtracja zasadnicza - po etapie wstępnym woda trafia na dwie półprzepuszczalne membrany molekularne (KF2012-200GPD), gdzie zachodzi proces filtracji osmotycznej, wychwytujący najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Skuteczność membrany określa się na poziomie 98-99%. Jej żywotność jest zależna od warunków pracy i waha się od 3 do nawet 5 lat.

3. Na ostatnim etapie, krystalicznie czysta woda przepływa przez wysokiej jakości mineralizator (KF-MIN-PRESTIGE), poprawiający jej pH i wzbogacający jej skład o niezbędne dla zdrowia naturalne składniki mineralne, w tym szczególnie wapń i magnez. Jego żywotność sięga maks. 12 miesięcy.

 

 

KUNA FILTER PRESTIGE I JEGO UNIKALNE CECHY

minimalne wymiary: wys. 95mm, szer. 418mm, głęb. 394mm (470mm z przyłączem wody i prądu)

możliwość montażu w pionie i w poziomie, m. in. za cokołem szafki kuchennej

komponenty klasy premium

wbudowana pompa ciśnieniowa

dwie membrany osmotyczne (2x200 GPD)

mineralizator ze złożem dolomitu

czujnik jakości wody

czujnik przeciwzalaniowy

wyświetlacz LCD

licznik czasu pracy

licznik ilości wyprodukowanej wody czystej

sygnalizacja konieczności wymiany filtra wstępnego

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴ Wydajność: dzięki zastosowaniu pompy ciśnieniowej oraz dwóch membran osmotycznych filtr KUNA FILTER Prestige zapewnia aż do 120 litrów czystej wody na godzinę, co pozwala na wyeliminowania z użytku zbiornika na wodę.

 Jakość i niezawodność: nowoczesne rozwiązania, wysokiej jakości komponenty, stała kontrola jakości oraz produkcja na terenie Unii Europejskiej sprawiają, że filtr KUNA FILTER Prestige jest niemalże bezawaryjny i długowieczny

 Bezpieczeństwo: użytkując filtr KUNA FILTER Prestige masz pewność, że filtrowana przez niego woda jest zawsze bezpieczna i zdrowa (stały monitoring jakości wody), a praca urządzenia nie zagraża twojemu domowi (zabezpieczenie przeciw zalaniu).

 Wysokiej jakości woda pitna: filtr KUNA FILTER Prestige usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną.

 Usuwanie zanieczyszczeń: filtr KUNA FILTER Prestige eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

 Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr KUNA FILTER Prestige poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

 Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr KUNA FILTER Prestige skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

 Zdrowsze nawodnienie: filtrowi KUNA FILTER Prestige możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

 Opłacalność: zakup filtra KUNA FILTER Prestige do użytku domowego jest opłacalna na dłuższą metę, ponieważ nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

 Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra KUNA FILTER Prestige oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Rozmiary urządzenia stanowią jego ogromną zaletę i walor użytkowy.

 Przyjazny dla środowiska: Używając filtra KUNA FILTER Prestige, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

 Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra KUNA FILTER Prestige może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

 Wydłużona żywotność urządzeń: Woda z filtra KUNA FILTER Prestige jest miękka a jej używanie nie tworzy osadu z kamienia na sprzętach AGD, takich jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko, co znacząco zwiększa ich żywotność.

 Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi KUNA FILTER Prestige możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

 Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr KUNA FILTER Prestige pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

 Nadaje się do różnych źródeł wody: KUNA FILTER Prestige skutecznie oczyszcza wodę z różnych źródeł, w tym wodę z kranu, wodę ze studni i wodę deszczową.

 Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra KUNA FILTER Prestige zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU KUNA FILTER PRESTIGE

filtr wody pitnej KUNA FILTER Prestige z wbudowaną pompą ciśnieniową

 dedykowany kran wody pitnej

wysokiej klasy mineralizator wody

zestaw podłączeniowy

instrukcja obsługi w języku polskim

karta gwarancyjna

instrukcja montażu

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody KUNA FILTER Prestige w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl