PHILIPS Aquashield AUT3268 system filtracji wody pod zlewozmywak

AUT3268_front.png
  • promocja
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 1 499,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 1 799,00 zł

1499.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 1 799,00 zł
Cena netto: 1 218,70 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 1 462,60 zł

Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 1 462,60 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

PHILIPS AquaShield AUT3268 to system filtracji wody pitnej montowany pod zlewem kuchennym. 4-etapowa filtracja oparta na technologii odwróconej osmozy zapewnia krystalicznie czystą i bezpieczną wodę prosto z kranu a zamontowany w systemie wkład mineralizujący podnosi jej walory zdrowotne i smakowe. Konstrukcja urządzenia jest prosta, liczba połączeń ograniczona do minimum a zbiornik zewnętrzy ma nieduże rozmiary. Wszystko to sprawia, że PHILIPS AquaShield AUT3268 jest łatwy w montażu, wygodny w użytkowaniu a okresowa wymiana wkładów i konserwacja nie przysparza żadnych problemów. Kompaktowe wymiary urządzenia sprawiają, że mogą go zamontować właściciele mieszkań, nawet w niewielkich rozmiarów kuchniach.

Pij wodę z kranu bez ograniczeń. Nie martw się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkryj na nowo świat smaków i aromatów kawy, herbaty oraz przygotowywany w udziałem filtrowanej wody potraw.

 

 

ODWRÓCONA OSMOZA CZYLI FILTRACJA MOLEKULARNA

W systemie PHILIPS AquaShield AUT3268 zastosowano technologię molekularną, inaczej zwaną odwróconą osmozą. Proces filtracji wody oparty jest na filtracji półprzepuszczalnej membranie, której pory przepuszczają swobodnie cząstki wody, blokując jednocześnie niemalże wszelkie inne typy cząsteczek, w tym m. in. fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Na wodę wywierana jest presja ciśnieniowa po jednej stronie membrany, dzięki czemu cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc wodę oczyszczoną. Skuteczność filtracji osmotycznej sięga 99%. Filtracja molekularna usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. Proces odwróconej osmozy uzupełniany jest filtrami mechanicznymi oraz wkładem mineralizującym.

 

 

EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej przyczynia się do wprowadzania setek kilogramów plastiku rocznie do środowiska. Mimo że systemy recyklingu na całym świecie coraz skuteczniej radzą sobie z tym problemem, potrzeba jeszcze wielu lat, zanim plastik przestanie stanowić zagrożenie dla naszej planety. Obecnie mikroplastik jest powszechny, a jego drobinki znajdują się zarówno w wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Chcemy zmienić ten stan rzeczy i stanowczo powiedzieć nie plastikowi! Filtr do wody PHILIPS AquaShield AUT3268 pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... oraz eliminuje konieczność noszenia i transportowania zgrzewek wody pitnej. Decydując się na zakup filtra do wody PHILIPS AquaShield AUT3268, oszczędzasz czas, energię i pieniądze.

 

 

WIELOETAPOWA FILTRACJA

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść przez 4 etapy zaawansowanej filtracji:

w pierwszej kolejności woda przepływa przez filtr mechaniczny PP 5µm, w którym  eliminowane są zanieczyszczenia stałe typu, osady, rdza, piasek itp. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6-12 miesięcy. 

następnie woda przepływa przez blok węglowy CB 5µm, gdzie do wtórnej filtracji mechanicznej dochodzi również proces wychwytywania chloru oraz związków organicznych. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6-12 miesięcy.

 dalej woda trafia na półprzepuszczalną membranę molekularną, gdzie zachodzi proces filtracji osmotycznej, wychwytujący najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Skuteczność membrany określa się na poziomie 99%. Jej żywotność jest to 24-36 miesięcy.

 na ostatnim etapie, krystalicznie czysta woda przepływa przez wysokiej jakości mineralizator, poprawiający jej pH i wzbogacający jej skład o niezbędne dla zdrowia naturalne składniki mineralne, w tym szczególnie wapń i magnez.

 

 

WYDAJNY I STARCZA NA DŁUŻEJ

W filtrze PHILIPS AquaShield AUT3268 zastosowano funkcję automatycznego płukania membrany osmotycznej, co pozwala na utrzymanie optymalnej wydajności filtracji w dłuższym okresie czasu. Membrana RO ma wydajność filtracji do 11.000 litrów wody i żywotność 24-36 miesięcy. Również filtry oraz wkład mineralizujący mają podwyższoną żywotność. Filtry PP i CB mają wydajność do 5.500 litrów wody i wystarczają nawet na 12 miesięcy, podobnie jak wkład mineralizujący, którego wydajność sięga 1.850 litrów wody. Zwiększona żywotność wkładów przekłada się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacji urządzenia.

 

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴ Wydajność: aż 2 litry na minutę wypływu czystej wody pozwala na płynną prace dostatek czystej wody dla każdego domownika.

 Jakość i niezawodność: produkty marki PHILIPS od dziesięcioleci słyną z wysokiej jakości, jakości i długowieczności.

 Wysokiej jakości woda pitna: filtr PHILIPS AquaShield AUT3268 usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną.

 Usuwanie zanieczyszczeń: filtr PHILIPS AquaShield AUT3268 eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

 Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr PHILIPS AquaShield AUT3268 poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

 Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr PHILIPS AquaShield AUT3268 skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę. Niezależne badania laboratoryjne wykazały skuteczność usuwania bakterii i zarazków na poziomie 99,99%

 Zdrowsze nawodnienie: filtrowi PHILIPS AquaShield AUT3268 możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

 Opłacalność: zakup filtra PHILIPS AquaShield AUT3268 do użytku domowego jest opłacalna na dłuższą metę, ponieważ nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

 Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra PHILIPS AquaShield AUT3268 oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

 Przyjazny dla środowiska: Używając filtra PHILIPS AquaShield AUT3268, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

 Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra PHILIPS AquaShield AUT3268 może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

 Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi PHILIPS AquaShield AUT3268 możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

 Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr PHILIPS AquaShield AUT3268 pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

 Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra PHILIPS AquaShield AUT3268 zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU PHILIPS AquaShield AUT3268

filtr wody pitnej PHILIPS AquaShield AUT3268

 kran wody czystej

zbiornik magazynujący czystą wodę pitną

wysokiej klasy mineralizator wody

zestaw podłączeniowy

instrukcja obsługi w języku polskim

karta gwarancyjna

instrukcja montażu

 

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody PHILIPS AquaShield AUT3268 w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 6-12 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl