PHILIPS Aquashield AUT4030R600 system filtracji wody pod zlewozmywak bez zbiornika

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 2 599,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 3 199,00 zł

2599.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 2 799,00 zł
Cena netto: 2 113,01 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 2 600,81 zł

Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 2 275,61 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

PHILIPS AquaShield AUT4030R600 to kompaktowy system filtracji wody pitnej montowany pod zlewem kuchennym. Nie posiada zewnętrznego zbiornika na wodę co sprawia, że jest bardzo poręczny i zajmuje bardzo mało miejsca. Mimo małych rozmiarów nie traci nic na swej funkcjonalności i skuteczności a zintegrowana pompa ciśnieniowa podnosi jego wydajność. Urządzenie poddaje wodę 4-etapowemu procesowi uzdatniania. W procesie mechanicznym woda filtrowana jest przez wkład sendymentacyjno-węglowy 3w1 i pozbawiana zanieczyszczeń fizycznych typu piasek, osad, szlam czy rdza oraz chemicznych, jak chlor, część metali ciężkich, pestycydów czy VOC. Wkład węglowy poprawia również smak i zapach wody. W procesie filtracji osmotycznej woda oczyszczana jest ze wszelkich pozostałych zanieczyszczeń o wielkości 0,0001µm.

Pij wodę z kranu bez ograniczeń. Nie martw się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkryj na nowo świat smaków i aromatów kawy, herbaty oraz przygotowywany w udziałem filtrowanej wody potraw.

 

 

ODWRÓCONA OSMOZA CZYLI FILTRACJA MOLEKULARNA

W systemie PHILIPS AquaShield AUT4030R600 zastosowano technologię molekularną, inaczej zwaną odwróconą osmozą. Proces filtracji wody oparty jest na półprzepuszczalnej membranie, której pory przepuszczają swobodnie cząstki wody, blokując jednocześnie niemalże wszelkie inne typy cząsteczek, w tym m. in. fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Na wodę wywierana jest presja ciśnieniowa po jednej stronie membrany, dzięki czemu cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc wodę oczyszczoną. Skuteczność filtracji osmotycznej sięga 99%. Filtracja molekularna usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. Proces odwróconej osmozy uzupełniany jest filtrem sendymentacyjno-węglowym 3w1.

 

 

EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej przyczynia się do wprowadzania setek kilogramów plastiku rocznie do środowiska. Mimo że systemy recyklingu na całym świecie coraz skuteczniej radzą sobie z tym problemem, potrzeba jeszcze wielu lat, zanim plastik przestanie stanowić zagrożenie dla naszej planety. Obecnie mikroplastik jest powszechny, a jego drobinki znajdują się zarówno w wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Chcemy zmienić ten stan rzeczy i stanowczo powiedzieć nie plastikowi! Filtr do wody PHILIPS AquaShield AUT4030AUT600 pozwala cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... oraz eliminuje konieczność noszenia i transportowania zgrzewek wody pitnej. Decydując się na zakup filtra do wody PHILIPS AquaShield AUT4030R600, oszczędzasz czas, energię i pieniądze.

 

 

DWA TRYBY FILTRACJI Z MOŻLIWOŚCIĄ WYBORU ŹRÓDŁA WODY

Woda w systemie PHILIPS AquaShield AUT4030R600 podlega 4-etapowej filtracji:

w pierwszej kolejności woda przepływa przez filtr mechaniczny sendymentacyjno-węglowy 3w1, którego zadaniem jest wyeliminowanie  zanieczyszczeń stałych typu osady, rdza, piasek itp. oraz chemicznych jak chlor, VOC, niektóre metale ciężkie czy pestycydy. Wkład węglowy z prażonej łupiny orzecha kokosowego poprawia również smak i zapach wody. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6-12 miesięcy; na tym kończy się tryb filtracji mechanicznej

 następnie woda trafia na półprzepuszczalną membranę molekularną, gdzie zachodzi proces filtracji osmotycznej, wychwytujący najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Skuteczność membrany określa się na poziomie 99%. Jej żywotność jest to 24-36 miesięcy.

— w etapie końcowym woda raz jeszcze trafia do bloku węglowego by poprawić swoje walory smakowe i zapachowe; na tym kończy się tryb oczyszczania osmotycznego

PHILIPS AquaShield AUT4030R600 to pierwsze urządzenie w ofercie, które pozwala użytkownikowi na wybór, z której wody chce na bieżąco korzystać: czy z wody filtrowanej mechanicznie, która idealnie nadaje się do prania, gotowania i innych prac domowych czy z wody oczyszczonej w 99% metodą osmotyczną, która jest krystalicznie czysta, zdrowa i idealna do picia. Załączona do zestawu wylewka dwuobwodowa, pozwala na korzystanie w obu źródeł wody.

 

 

WYDAJNY I STARCZA NA DŁUŻEJ

W filtrze PHILIPS AquaShield AUT4030R600 zastosowano funkcję automatycznego płukania membrany osmotycznej, co pozwala na utrzymanie optymalnej wydajności filtracji w dłuższym okresie czasu oraz zwiększenie jej żywotności. Membrana RO ma wydajność do 2271 litrów wody dziennie i żywotność 24-36 miesięcy. Wkład filtracyjny 3w1 ma wydajność do 2900 litrów wody dziennie i wystarcza nawet na 12 miesięcy. Zwiększona żywotność wkładów przekłada się bezpośrednio na niższe koszty eksploatacji urządzenia.

 

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴ Wydajność: aż 2 litry na minutę wypływu czystej wody pozwala na płynną prace dostatek czystej wody dla każdego domownika.

 Jakość i niezawodność: produkty marki PHILIPS od dziesięcioleci słyną z wysokiej jakości, jakości i długowieczności.

 Wysokiej jakości woda pitna: filtr PHILIPS AUT4030R600 usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną, znacząco zmniejsza twardość wody,

 Usuwanie zanieczyszczeń: filtr PHILIPS AUT4030R600 eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

 Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr PHILIPS AquaShield AUT4030R600 poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

 Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr PHILIPS AquaShield AUT4030R600 skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę. Niezależne badania laboratoryjne wykazały skuteczność usuwania bakterii i zarazków na poziomie 99,99%

 Zdrowsze nawodnienie: filtrowi PHILIPS AquaShield AUT4030R600 możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

 Opłacalność: zakup filtra PHILIPS AquaShield AUT4030R600 do użytku domowego jest opłacalna na dłuższą metę, ponieważ nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

 Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra PHILIPS AquaShield AUT4030R600 oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

 Przyjazny dla środowiska: Używając filtra PHILIPS AquaShield AUT4030R600, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

 Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra PHILIPS AquaShield AUT4030R600 może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

 Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi PHILIPS AquaShield AUT4030R600 możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

 Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr PHILIPS AquaShield AUT4030R600 pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

 Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra PHILIPS AquaShield AUT4030R600 zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU PHILIPS AquaShield AUT4030R600

filtr wody pitnej PHILIPS AquaShield AUT4030R600

 kran wody czystej

 zasilacz 230V/50Hz

zestaw podłączeniowy

instrukcja obsługi

karta gwarancyjna

instrukcja montażu

 

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody PHILIPS AquaShield AUT4030R600 w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 6-12 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl