oczyszczacz

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1,00 zł 1.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 0,81 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: -
Kod produktu: 55B8-84798

Opis

BEZWGLĘDNIE SKUTECZNY

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EUW bezwzględnie rozprawi się z każdym zanieczyszczeniem dzięki wieloetapowej filtracji powietrza. Filtr wstępny skutecznie wychwytuje duże elementy zanieczyszczeń, w tym włosy, sierść zwierząt czy kłęby kurzu. Filtr HEPA klasy H13 eliminuje z otoczenia najgroźniejsze zanieczyszczenia, w tym pyły zawieszone PM1, PM2,5 czy PM10, cząstki bakterii i wirusów czy niebezpieczne dla alergików roztocza. Filtr węglowy zwany również dezodoryzującym odpowiada za eliminację nieprzyjemnych zapachów oraz niebezpiecznych substancji chemicznych, w tym głównie Lotnych Związków Organicznych, powstających m.in. w procesach spalania. Filtrację powietrza wspiera system jonizacji Plasmacluster®, generujący w pomieszczeniu jony dodatnie i ujemne. Odpowiada on za eliminowanie nieprzyjemnych zapachów, wspiera likwidację komórek bakterii i wirusów oraz odczuwalnie odświeża powietrze. Skuteczność oczyszczania sięga 99,97%!

 


 

DOSKONAŁA ATMOSFERA W TWOIM DOMU

Oczyszczacz powietrza SHARP KC-A40EUW wyposażony został w moduł nawilżający powietrze w pomieszczeniu. Zapewnia on optymalny poziom wilgotności powietrza, dostosowany do aktualnych warunków i temperatury wewnątrz pomieszczenia. Moduł nawilżania wyposażony został w czujnik wilgotności, dzięki któremu urządzenie nie wymaga bieżącej obsługi. Duży zbiornik na wodę zapewnia skuteczne działanie nawilżacza przez wiele godzin. Niski poziom wody sygnalizowany jest poprzez odpowiednią kontrolkę na panelu przednim urządzenia. SHARP KC-A40EUW tworzy doskonałą atmosferę w twoim domu.

 

 

PLASMACLUSTER®

System jonizacji plazmowej Plasmacluster® emituje do otoczenia bezpieczne dawki jonów dodatnich i ujemnych, tak jak ma to miejsce w przyrodzie. Emitowane jony stykają się w powietrzu z komórkami bakterii i wirusów i uszkadzają ich otoczki białkowe, eliminując patogeny otoczenia. Skutecznie likwidują także roztocza, zarodniki pleśni oraz inne grzyby będące często powodem uciążliwych reakcji alergicznych oraz innych dolegliwości układu oddechowego. Plasmacluster® dezaktywuje nieprzyjemne zapachy a osiągany dzięki jego działaniu balans kationowo-anionowy daje poczucie lekkości i świeżości powietrza poprawiając nasze samopoczucie oraz zdolność koncentracji. Dzięki ograniczeniu zjawiska elektryczności statycznej drobinki pyłów i kurzu nie osiadają na powierzchni mebli i innych elementów wyposażenia wnętrz i z łatwością wychwytywane są przez filtry oczyszczacza.

 

 

BOGACTWO MOŻLIWOŚCI

SHARP KC-A40EUW w pełni odpowiada filozofii kompleksowego dbania o jakość powietrza w naszym domu. Wieloetapowa filtracja bierna eliminuje z otoczenia blisko 99,97% zanieczyszczeń o charakterze lotnym oraz gazowym. Nawilżanie poprawia komfort oddychania oraz likwiduje spowodowany suchym powietrzem nieżyt nosa czy uciążliwy kaszel. Plasmacluster aktywnie walczy z zanieczyszczeniami skutecznie likwidując szereg patogenów i alergenów znajdujących się w powietrzu.

 

 

O MNIE SIĘ NIE MARTW

SHARP KC-A40EUW to urządzenie niemalże bezobsługowe. Za skuteczną pracę oczyszczacz odpowiadają inteligentne czujniki kurzu, temperatury oraz wilgotności, które mogą być dodatkowo precyzyjnie regulowane. W zależności od stanu powietrza w pomieszczeniu i bieżących potrzeb urządzenie dostosowuje tryb i prędkość swojej pracy, na podstawie precyzyjnych sygnałów otrzymywanych z czujników w czasie rzeczywistym. Oczyszczacz został dodatkowo wyposażony w predefiniowane tryby specjalne, w tym tryb POLLEN aktywnie likwidujący alergeny oraz tryb ION SHOWER, pozwalający szybko odświeżyć powietrze, np. w sypialni, przed snem.

Czytelne wskaźniki oraz informacje dźwiękowe sygnalizują stan pracy urządzenia oraz aktualnie załączone funkcje. Całość sprawia, że użytkowanie tego oczyszczacza jest intuicyjne i bezproblemowe.

 

 

CICHY JAK SZEPT

Oczyszczacz powietrza z nawilżaniem SHARP KC-A40EUW to jedno z najcichszych urządzeń na rynku. Zaledwie 16dbA generowanych w najniższym trybie pracy sprawia, że jest to oczyszczacz idealny do sypialni i pokoi dziecięcych. Możliwość wyłączenia oświetlenia uzupełnia jego pełną funkcjonalność. Osiągnięcie wysokiej wydajności pracy przy tak niskim poziomie hałasu zostało osiągnięte, dzięki specjalnie zaprojektowanym kanałom przepływu czystego powietrza.

 

 

FUNKCJE I WYPOSAŻENIE:

  • czujniki – kurzu, temperatury, wilgotności
  • wskaźniki – monitor wilgotności, wskaźnik nawilżania, monitor zapachu, monitor kurzu
  • sterowanie – tryby pracy, prędkości wentylatora, oczyszczanie/oczyszczanie i nawilżanie, jonizator Plasmacluster®, regulacja oświetlenia, tryby specjalne, blokada rodzicielska
  • funkcje – oczyszczanie, oczyszczanie z nawilżaniem, jonizacja Plasmacluster®, tryb usuwania pyłków, tryb intensywnego strumienia jonów

 

 

SPOKÓJ NA DŁUGI CZAS

Zastosowane w oczyszczaczu SHARP KC-A40EUW filtry odznaczają się nie tylko wysoką wydajnością oczyszczania, ale również długą żywotnością. Odpowiednio czyszczone i konserwowane mogą skutecznie oczyszczać powietrze nawet do 10 lat. Filtry wstępny, węglowy i wodny są filtrami zmywalnymi, filtr HEPA podlega czyszczeniu tylko i wyłącznie na sucho. Jonizacja Plasmacluster ogranicza dodatkowo rozwój drobnoustrojów w pojemniku na wodę nawilżacza.

 


 

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl