W technice nawilżania ultradźwiękowego wibrująca z wysoką częstotliwością membrana przekształca wodę w bardzo drobną mgiełkę, która jest wdmuchiwana do powietrza przez system wentylacyjny urządzenia. Metoda ultradźwiękowa jest bardzo bezpieczna dla użytkownika. Mgiełka jest zimna, nie ma więc ryzyka poparzenia. Dzięki stosowanym wkładom woda jest miękka, dzięki czemu mgła wydobywająca się z urządzenia jest czysta, świeża i wolna od minerałów.

Nawilżacze ultradźwiękowe charakteryzują się bardzo niskim poborem energii elektrycznej.

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza

Nawilżacz ultradźwiękowy STYLIES Leonis z jonizacją

Nawilżacz ultradźwiękowy STYLIES Leonis z jonizacją
Nawilżacz ultradźwiękowy STYLIES Leonis z jonizacją
  • Wydajność nawilżania: do 500 g / h
  • Pobór mocy: 30 - 110 W
  • Nadaje się do pomieszczeń o powierzchni do 70 m² lub 175 m³
  • Cyfrowy wyświetlacz z podświetleniem
  • Ceramiczna grzałka
  • Pojemność zbiornika: 5 litrów
  • Zintegrowany higrostat do ustawiania pożądanej wilgotności powietrza
  • Akcesoria opcjonalne: wkład odkamieniającykostki z jonami srebra Clean Cube™

 

   SZWAJCARSKA PRECYZJA

Dostępność: brak towaru

Cena: 599,00 zł (netto: 486,99 zł )
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Ultradźwiękowe nawilżacze powietrza – komfort, na jaki Cię stać

Nie ma nic bardziej potrzebnego do życia niż powietrze. Najlepiej, aby było świeże i czyste oraz odpowiednio nawilżone. Niestety w sezonie grzewczym oraz przy bardzo wysokich temperaturach nie jest łatwo utrzymać taką jakość powietrza. Wtedy z pomocą przychodzą ultradźwiękowe nawilżacze, znacząco poprawiające komfort życia. To potrzebne urządzenie docenią wszyscy, którzy borykają się z chorobami dróg oddechowych, alergicy oraz rodzice małych dzieci.

Nowoczesna technologia w służbie człowiekowi

Nawilżacze ultradźwiękowe działają w taki sposób, że zamontowana wewnątrz urządzenia membrana wibruje z wysoką częstotliwością. Dzięki temu wytwarza drobną mgiełkę, która jest wydmuchiwana do powietrza. Dzieje się to za pomocą całego systemu wentylacyjnego usytuowanego w urządzeniu. Metoda ta jest bardzo bezpieczna, mgiełka bowiem jest zimna i nie grozi poparzeniem. Aby jeszcze wpłynąć na jakość powietrza, wewnątrz umieszczone są specjalne filtry oraz odkamieniacz. Dzięki nim wydmuchiwana woda jest czysta i świeża.

Ultradźwiękowe nawilżacze na każdą kieszeń

To, co wyróżnia ultradźwiękowe urządzenia nawilżające, jest niski pobór energii elektrycznej. W stosunku do innych nawilżaczy to spora różnica. W naszym sklepie przygotowaliśmy wysokiej klasy sprzęt, byś mógł cieszyć się powietrzem, na jakie zasługujesz. Ryzyko awarii jest niewielkie, co gwarantują producenci, tacy jak Stylies. Przekonaj się, jakie to wygodne!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl