Blog kategorie
Oczyszczacz powietrza do żłobka – w trosce o zdrowie najmłodszych

Odporność małych dzieci jest o wiele niższa niż osób dorosłych. Organizmy maluchów dopiero się rozwijają, w związku z czym są bardziej wrażliwe na różnego rodzaju zanieczyszczenia. Skutkiem ich działania może być nieprawidłowy rozwój lub poważne problemy zdrowotne. Oczywiście nie jesteśmy w stanie ochronić ich przed wszystkimi szkodliwymi substancjami. Jednak, aby zwiększyć bezpieczeństwo maluchów, można zastosować środki zapobiegawcze tam, gdzie jest to możliwe. Jednym z nich są urządzenia do filtrowania powietrza.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza do przedszkola – dlaczego są tak ważne?

Dzieci są szczególnie narażone na działanie szkodliwych dla zdrowia zanieczyszczeń powietrza. O ile na zewnątrz nie jesteś w stanie wpłynąć na jego jakość, o tyle możesz zadbać o jego stan w zamkniętych pomieszczeniach. Stworzenie odpowiednich warunków do prawidłowego rozwoju dzieci jest szczególnie ważne, zwłaszcza w przedszkolu. Maluchy spędzają w nim większość swojego czasu w ciągu dnia. Dlatego też obowiązkiem opiekunów powinno być zadbanie o jakość powietrza w miejscu, w którym przebywają. Z pomocą przychodzą niezawodne oczyszczacze powietrza. Dlaczego urządzenia te powinny być standardem w każdym wnętrzu? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając najlepsze oczyszczacze powietrza do przedszkola? Podpowiadamy!

czytaj całość »
Jaki oczyszczacz do biura wybrać? Na co zwrócić uwagę przed zakupem?

Niezależnie od tego, czy prowadzisz małą firmę, salon fryzjerski czy sklep, potrzebujesz dostępu do świeżego powietrza. Niestety to, które nas otacza, nie zawsze spełnia wszelkie normy. Smog, alergeny, brzydkie zapachy… to wszystko wpływa na Twoje zdrowie i samopoczucie. Na szczęście jest sposób, który pozwoli Ci przywrócić wysoką jakość tego, czym oddychasz. Twoje miejsce pracy może być przyjemne i komfortowe, jeśli tylko zechcesz. Podpowiadamy jaki oczyszczacz powietrza do biura spełni pokładane w nim nadzieje.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza – czy warto stosować je przez cały rok?

Jakość powietrza, jakim oddychamy, pozostawia wiele do życzenia. Coraz większe zanieczyszczenia, spaliny, smog, lecz także alergeny i pyłki, to wszystko krąży wokół nas. Mniej odporne osoby bardzo szybko odczuwają dyskomfort w trakcie przebywania w takim powietrzu. Jednak nawet zdrowi mogą z czasem zauważyć pogorszenie samopoczucia. Dlatego podjęcie decyzji o zakupie sprzętu oczyszczającego wydaje się inwestycją, na jaką warto się zdecydować. Tym bardziej że to akcesorium ma wiele zastosowań, o których w pierwszym momencie nie myślisz. Dziś wyjaśnimy, czym są oczyszczacze powietrza i czy warto stosować je przez cały rok.

czytaj całość »
Kalendarz alergika... i nie tylko!
Kalendarz alergika... i nie tylko!

Kalendarz alergika to jedna z metod profilaktyki w ograniczaniu dolegliwości związanych z tą chorobą. Pozwala wszystkim alergikom planować swoje aktywności zewnętrzne oraz przygotować się na okres wzmożonej aktywności poszczególnych grup alergenów.

Choć na pyłki jesteśmy narażeni przez cały rok, okres wiosenno-letni stanowi szczególny czas dla wszystkich alergików, głównie ze względu na zwiększone pylenie roślin naturalnych oraz obniżoną wilgotność powietrza.

W zmniejszeniu a w wielu przypadkach wręcz wyeliminowaniu dolegliwości związanych z alergią pomocny jest także oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz powietrza skutecznie filtruje powietrze w pomieszczeniu, wychwytując mikro drobinki kurzy, pyłki oraz inne zanieczyszczenia będące nośnikami alergenów wziewnych, w tym zarodników grzybów i pleśni.

Oczyszczacze powietrza IDEAL wyposażone zostały w najwyższej klasy filtry HEPA H14, które wychwytują nawet najdrobniejsze elementy zanieczyszczeń w otoczeniu. Oczyszczacze powietrza SHARP oraz WINIX wspierają proces oczyszczania opatentowanymi przez siebie technologiami jonizacji plazmowej, które likwidują cząstki patogenów i alergenów występujących w powietrzu.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®
Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®
Firma SHARP jest uznanym japońskim producentem oczyszczaczy powietrza oraz oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania, wyposażonych w opatentowaną i sprawdzoną technologię Plasmacluster®. Oczyszczacze powietrza tej marki znalazły już ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie w ciągu ostatnich 20 lat, co czyni z firmy SHARP lidera na rynku oczyszczaczy powietrza.
czytaj całość »
Zanieczyszczenie powietrza problemem XXI wieku
Zanieczyszczenie powietrza problemem XXI wieku

Wielu z nas uznaje, że problem zanieczyszczeń powietrza jego właśnie nie dotyczy. Część kojarzy go tylko ze smogiem. Jeszcze inni twierdzą, że kiedyś to było gorzej i jakoś żyjemy, cały więc rejwach o to powietrze to jedno wielkie nieporozumienie. No dobrze, może jest trochę dymu i takie tam, ale jak już, to na dworze, ale w domu... nic się złego nie dzieje. Niestety, tak dobrze nie jest...

czytaj całość »
Ach to powietrze...
Ach to powietrze...

Czy wiesz, że powietrze stanowi aż 74% wszystkich substancji wchłaniany każdego dnia przez ludzki organizm?!? I to właśnie powietrze jest dla nas najważniejsze, o jego stan powinniśmy zadbać najbardziej!

 

czytaj całość »
mRATY dostępne już dziś w naszym sklepie !
mRATY dostępne już dziś w naszym sklepie !

Od 01.03.2019r. uruchomiliśmy dla Was kolejne udogodnienie, pozwalające sprawnie zakupić i szybko cieszyć się użytkowaniem wymarzonego oczyszczacza.

mBank Raty to nowa forma płatności, z jakiej mogą skorzystać klienci naszego sklepu. Minimum formalności, uproszczone i szybkie procedury oraz atrakcyjne warunki finansowania są już dostępne w naszym sklepie.

Zapraszamy !!!

SMOKE (dym) + FOG (mgła) = SMOG
SMOKE (dym) + FOG (mgła) = SMOG

Czy wiesz jak powstało słowo smog? A może wiesz skąd pochodzą pierwsze doniesienia o smogu?

Zobacz film i znajdź odpowiedzi na te pytania i wiele innych.

czytaj całość »
WITAMY SERDECZNIE :) !!!
WITAMY SERDECZNIE :) !!!

 

Witamy Was serdecznie na naszej nowej stronie www.e-oczyszczacz.pl

U nas dowiesz się co to jest oczyszczacz, do czego służy, czym różnią się od siebie poszczególne modele oraz dlaczego warto mieć go w swoim domu i miejscu pracy.

Dzięki bogatym w treść i szczegółowym informacjom oraz fachowej pomocy poznasz dokładniej zagadnienia związane z oczyszczaniem powietrza oraz wybierze rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu i współpracy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl