Blog kategorie
Kalendarz alergika... i nie tylko!
Kalendarz alergika... i nie tylko!

Kalendarz alergika to jedna z metod profilaktyki w ograniczaniu dolegliwości związanych z tą chorobą. Pozwala wszystkim alergikom planować swoje aktywności zewnętrzne oraz przygotować się na okres wzmożonej aktywności poszczególnych grup alergenów.

Choć na pyłki jesteśmy narażeni przez cały rok, okres wiosenno-letni stanowi szczególny czas dla wszystkich alergików, głównie ze względu na zwiększone pylenie roślin naturalnych oraz obniżoną wilgotność powietrza.

W zmniejszeniu a w wielu przypadkach wręcz wyeliminowaniu dolegliwości związanych z alergią pomocny jest także oczyszczacz powietrza.

Oczyszczacz powietrza skutecznie filtruje powietrze w pomieszczeniu, wychwytując mikro drobinki kurzy, pyłki oraz inne zanieczyszczenia będące nośnikami alergenów wziewnych, w tym zarodników grzybów i pleśni.

Oczyszczacze powietrza IDEAL wyposażone zostały w najwyższej klasy filtry HEPA H14, które wychwytują nawet najdrobniejsze elementy zanieczyszczeń w otoczeniu. Oczyszczacze powietrza SHARP oraz WINIX wspierają proces oczyszczania opatentowanymi przez siebie technologiami jonizacji plazmowej, które likwidują cząstki patogenów i alergenów występujących w powietrzu.

czytaj całość »
Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®
Oczyszczacze powietrza SHARP z technologią Plasmacluster®
Firma SHARP jest uznanym japońskim producentem oczyszczaczy powietrza oraz oczyszczaczy powietrza z funkcją nawilżania, wyposażonych w opatentowaną i sprawdzoną technologię Plasmacluster®. Oczyszczacze powietrza tej marki znalazły już ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie w ciągu ostatnich 20 lat, co czyni z firmy SHARP lidera na rynku oczyszczaczy powietrza.
czytaj całość »
Zanieczyszczenie powietrza problemem XXI wieku
Zanieczyszczenie powietrza problemem XXI wieku

Wielu z nas uznaje, że problem zanieczyszczeń powietrza jego właśnie nie dotyczy. Część kojarzy go tylko ze smogiem. Jeszcze inni twierdzą, że kiedyś to było gorzej i jakoś żyjemy, cały więc rejwach o to powietrze to jedno wielkie nieporozumienie. No dobrze, może jest trochę dymu i takie tam, ale jak już, to na dworze, ale w domu... nic się złego nie dzieje. Niestety, tak dobrze nie jest...

czytaj całość »
Ach to powietrze...
Ach to powietrze...

Czy wiesz, że powietrze stanowi aż 74% wszystkich substancji wchłaniany każdego dnia przez ludzki organizm?!? I to właśnie powietrze jest dla nas najważniejsze, o jego stan powinniśmy zadbać najbardziej!

 

czytaj całość »
mRATY dostępne już dziś w naszym sklepie !
mRATY dostępne już dziś w naszym sklepie !

Od 01.03.2019r. uruchomiliśmy dla Was kolejne udogodnienie, pozwalające sprawnie zakupić i szybko cieszyć się użytkowaniem wymarzonego oczyszczacza.

mBank Raty to nowa forma płatności, z jakiej mogą skorzystać klienci naszego sklepu. Minimum formalności, uproszczone i szybkie procedury oraz atrakcyjne warunki finansowania są już dostępne w naszym sklepie.

Zapraszamy !!!

SMOKE (dym) + FOG (mgła) = SMOG
SMOKE (dym) + FOG (mgła) = SMOG

Czy wiesz jak powstało słowo smog? A może wiesz skąd pochodzą pierwsze doniesienia o smogu?

Zobacz film i znajdź odpowiedzi na te pytania i wiele innych.

czytaj całość »
WITAMY SERDECZNIE :) !!!
WITAMY SERDECZNIE :) !!!

 

Witamy Was serdecznie na naszej nowej stronie www.e-oczyszczacz.pl

U nas dowiesz się co to jest oczyszczacz, do czego służy, czym różnią się od siebie poszczególne modele oraz dlaczego warto mieć go w swoim domu i miejscu pracy.

Dzięki bogatym w treść i szczegółowym informacjom oraz fachowej pomocy poznasz dokładniej zagadnienia związane z oczyszczaniem powietrza oraz wybierze rozwiązanie optymalne dla swoich potrzeb.

Zapraszamy do korzystania z naszego sklepu i współpracy.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl