Miernik jakości powietrza IDEAL AS10 Miernik jakości powietrza IDEAL AS10
Producent: IDEAL
Cena:

889,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 722,76 zł

szt.
zobacz więcej
Miernik jakości powietrza ECOLIFE AirSensor Miernik jakości powietrza ECOLIFE AirSensor
Cena:

499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 405,69 zł

 

Czujniki jakości powietrza – miej oko na to, czym oddychasz

 

Powietrza nie widać, co tylko utrudnia określenie, jaka jest jego jakość. Oczyszczacze i nawilżacze przydają się w bardzo wielu sytuacjach, jednak warto wiedzieć, co dociera do Twoich płuc. Czujniki jakości powietrza to małe i praktyczne urządzenia. Z ich pomocą będziesz wiedzieć, co aktualnie znajduje się w Twoim otoczeniu. Pozwoli Ci to zareagować w chwili, gdy stan znacznie się pogorszy.

 

Małe i praktyczne czujniki na straży Twojego oddechu

 

Niewątpliwą zaletą czujników jakości powietrza jest ich niewielki rozmiar. Możesz je swobodnie ustawić wśród domowych sprzętów, bo wyglądem przypominają mały przenośny głośnik. Na bieżącą będą Ci dostarczane informacje o poziomie zanieczyszczenia cząstkami stałymi oraz lotnymi związkami organicznymi, temperaturze powietrza, wilgotności oraz ciśnieniu. Dla Twojej wygody urządzenie działa w oparciu o aplikację, która te dane pozwala odczytać na Twoim telefonie komórkowym. Za pomocą aplikacji możesz też sterować czujnikiem na odległość.

 

Czujniki jakości powietrza w domu, dopasowane do Twoich potrzeb

 

Świeże powietrze w każdym momencie? Dzięki czujnikom jakości to możliwe. Odczytując dane możesz zdecydować, czy istnieje konieczność włączenia oczyszczacz lub nawilżacza. Nie musisz już domyślać się, co dzieje się z otaczającym Cię powietrzem. Wystarczy bowiem rzut oka na parametry, by mieć pewność. Zobacz, jakie urządzenia czekają na Ciebie w naszym sklepie, a z pewnością ułatwisz tym sobie życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl