Miernik jakości powietrza IDEAL AS10

Miernik jakości powietrza IDEAL AS10
Miernik jakości powietrza IDEAL AS10

Dostępność: produkt dostępny

Wysyłka w: 24 godziny

Cena:

889,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 722,76 zł

szt.

Miernik jakości powietrza ECOLIFE AirSensor

Miernik jakości powietrza ECOLIFE AirSensor
Miernik jakości powietrza ECOLIFE AirSensor

Miernik jakości powietrza ECO LIFE AirSensor to profesjonalne narzędzi do bieżącej kontroli jakości powietrza w twoim domu. Dokładnie mierzy poziomy zanieczyszczeń pyłami zawieszonymi PM10 i PM2,5 oraz lotnymi związkami organicznymi TVOC. Dokonuje również pomiarów wilgotności, temperatury oraz ciśnienia powietrza. Miernik sterowany jest za pomocą intuicyjnej aplikacji mobilne dostępnej, dzięki której masz dostęp do wszystkich danych w każdej chwili i z każdego miejsca na świecie.

Miernik jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie bieżącą kontrolę jakości powietrza w pomieszczeniu oraz wszystkich tych, którzy z powodów zdrowotnych potrzebują bieżących informacji. Dla osób manualnie obsługujących oczyszczacz powietrza miernik stanowi źródło informacji o konieczności użycia oczyszczacza. Pozwala też na bieżąco kontrolować jego efektywność, a dzięki dokładnym wskazaniom pozwala wychwycić moment, w którym należy wymienić filtry.

Miernik jakości powietrza ECO LIFE AirSensor to produkt polski, będący częścią dużego projektu monitorującego jakość powietrza w Polsce. Nagodzony wieloma nagrodami stanowi owoc wieloletniej pracy inżynierów z Akademii Górniczo-hutniczej w Katowicach.

Dostępność: brak towaru

Cena:

499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena netto: 405,69 zł

 

Czujniki jakości powietrza – miej oko na to, czym oddychasz

 

Powietrza nie widać, co tylko utrudnia określenie, jaka jest jego jakość. Oczyszczacze i nawilżacze przydają się w bardzo wielu sytuacjach, jednak warto wiedzieć, co dociera do Twoich płuc. Czujniki jakości powietrza to małe i praktyczne urządzenia. Z ich pomocą będziesz wiedzieć, co aktualnie znajduje się w Twoim otoczeniu. Pozwoli Ci to zareagować w chwili, gdy stan znacznie się pogorszy.

 

Małe i praktyczne czujniki na straży Twojego oddechu

 

Niewątpliwą zaletą czujników jakości powietrza jest ich niewielki rozmiar. Możesz je swobodnie ustawić wśród domowych sprzętów, bo wyglądem przypominają mały przenośny głośnik. Na bieżącą będą Ci dostarczane informacje o poziomie zanieczyszczenia cząstkami stałymi oraz lotnymi związkami organicznymi, temperaturze powietrza, wilgotności oraz ciśnieniu. Dla Twojej wygody urządzenie działa w oparciu o aplikację, która te dane pozwala odczytać na Twoim telefonie komórkowym. Za pomocą aplikacji możesz też sterować czujnikiem na odległość.

 

Czujniki jakości powietrza w domu, dopasowane do Twoich potrzeb

 

Świeże powietrze w każdym momencie? Dzięki czujnikom jakości to możliwe. Odczytując dane możesz zdecydować, czy istnieje konieczność włączenia oczyszczacz lub nawilżacza. Nie musisz już domyślać się, co dzieje się z otaczającym Cię powietrzem. Wystarczy bowiem rzut oka na parametry, by mieć pewność. Zobacz, jakie urządzenia czekają na Ciebie w naszym sklepie, a z pewnością ułatwisz tym sobie życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl