O firmie

Od ponad 20 lat dostarczamy nowoczesne rozwiązania dla biura, usług i domu!

√  naszą działalność rozpoczęliśmy w latach 90-tych, dostarczając naszym partnerom nowoczesne rozwiązania do niszczenia, oprawy i archiwizowania dokumentacji, cięcia i formatowania papieru oraz zabezpieczania i uszlachetniania wydruku

  w kolejnych latach rozwinęliśmy naszą ofertę o dalsze rozwiązania post press oraz obsługę serwisową naszych partnerów, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

  od 2015 roku działamy jako MOFF Spółka Jawna Ossowska, Panasiewicz.

√ zmiany organizacyjne otworzyły przed nami nowe możliwości rozwoju i zaowocowały uruchomieniem pierwszego projektu internetowego e-moff.pl. Wkroczenie do internetu pozwoliło nam rozszerzyć działalność na cały kraj i dotrzeć do szerszego grona potencjalnych partnerów biznesowych

  w 2018 roku otwarliśmy nasz drugi projekt internetowy e-oczyszczacz.pl, w tworzeniu którego wykorzystaliśmy całość naszej wiedzy, umiejętności oraz zdobytych na przełomie lat doświadczeń.

  nasza oferta składa się dziś z wielu rozwiązań i cały czas się rozwija. Oferujemy dziś szeroką gamę urządzeń dla zdrowia, w tym oczyszczacze powietrza, nawilżacze powietrza, osuszacze powietrza, klimatyzatory przenośne, ozonatory i sterylizatory, wentylatory, filtry i dystrybutory do wody oraz akcesoria do tych urządzeń. Świadczymy również pełną obsługę posprzedażną, w tym serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Aktualnie pracujemy nad wprowadzeniem do oferty klimatyzatorów typu Split wraz z montażem i pełną obsługą. Nasze myśli i działania kierujemy w stronę kolejnych rozwiązań pro-zdrowotnych i pro-ekologicznych, tak niezbędnych w dzisiejszych czasach.

 

Właściwy wybór!

   Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wiedza fachowa to gwarancja dokonania właściwego wyboru. Doradzamy i pomagamy w doborze optymalnego rozwiązania.

Gwarancja spokoju i pełnej satysfakcji!

   Nasz zespół zapewnia sprawną obsługę, szybką  dostawę oraz pełne wsparcie serwisowe dla zakupionych produktów. Dajemy poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Indywidualne podejście

   Do każdej relacji podchodzimy bardzo indywidualnie. Dobieramy optymalne rozwiązania, pomagamy w wyborze najlepszych produktów. Negocjujemy warunki i indywidualnie dogadujemy szczegóły współpracy.

Produkty najwyższej jakości!

√   W naszej ofercie znajdziesz produkty najwyższej jakości, największych i najbardziej uznanych producentów w branży. Współpracujemy z najlepszymi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl