Nawilżacze parowe, jak wskazuje na to ich nazwa, wytwarzają parę wodną, delikatnie gotując wodę z elementem grzewczym. Pobierają więcej energii niż nawilżacze ewaporacyjne lub ultradźwiękowe, są za to bardzo skuteczne i zapewniają dobrze rozprowadzoną wilgotność powietrza w pomieszczeniu.

Nawilżacze parowe dzięki procesowi cieplnemu, wytwarzają całkowicie czystą i wolną od zarazków parę bez dodatkowych akcesoriów.

Parowe nawilżacze powietrza

STYLIES Sirius Nawilżacz parowy STYLIES Sirius Nawilżacz parowy
Producent: STYLIES
Cena:

499,00 zł

zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 549,00 zł

Najniższa cena: 509,00 zł

Cena netto: 405,69 zł

  • promocja

Parowe nawilżacze powietrza – komfort mieszkania przez cały rok 

Gdy aura na zewnątrz robi się coraz gorsza i przychodzi czas na włączenie ogrzewania, w mieszkaniach pojawia się przyjemne ciepło. Jednak wraz z możliwością ogrzania powietrza idzie utrata jego wilgotności. Stąd parowe nawilżacze stają się nieocenionym wsparciem stojącym na straży jakości tego, czym oddychasz. Suche powietrze mogłoby zaszkodzić Tobie i Twoim najbliższym, lecz także roślinom doniczkowym i zwierzętom domowym. Raz na zawsze zapomnij o suchości w gardle i już teraz przygotuj się na kolejny sezon grzewczy.

Nawilżenie, które koi i niesie spokój

O tym, jak ciężko oddychać suchym powietrzem wiedzą przede wszystkim osoby ze skłonnością do alergii. W ich przypadku to niezwykle istotne, aby w przestrzeni mieszkalnej znajdowały się parowe nawilżacze powietrza. Wytwarzają one bowiem całkowicie czystą i wolną od zarazków parę. A tylko taka nie będzie podrażniała ich delikatnych dróg oddechowych. Tak samo jest w przypadku małych dzieci, które jeszcze nie mają w pełni wykształconej odporności. Dla nich warto zainwestować w profesjonalny sprzęt.

Parowe nawilżacze do Twoich wnętrz

Choć na rynku występuje kilka rodzajów nawilżaczy powietrza, te parowe cieszą się sporym zainteresowaniem. Wytwarzają one parę wodną, poprzez delikatne gotowanie wody znajdującej się w otoczeniu elementu grzewczego. Są bardzo skuteczne i z łatwością rozprowadzają wilgotniejsze powietrze po mieszkaniu. Dlatego są tak chętnie wybierane, mimo że pobierają więcej energii elektrycznej. W naszym sklepie znajdziesz proste w obsłudze modele, które zrewolucjonizują warunki, w jakich mieszkasz. Przekonaj się sam!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl