Oczyszczacze powietrza Blueair – szwedzka marka godna zaufania

Wysoka wydajność, cicha praca oraz atrakcyjny wygląd to cechy najlepiej charakteryzujące oczyszczacze powietrza szwedzkiej marki Blueair.

Wysoka wydajność rozumiana jako możliwość jak najszybszego dostarczenie jak największe dawki przefiltrowanego powietrza do pomieszczenia pozwala w możliwie najkrótszym czasie pozbyć się zanieczyszczeń z przestrzeni, w której przebywamy. Dzięki temu minimalizuje się ryzyko zetknięcia z drobinami i ich negatywnego wpływu na nasz organizm. Wydajność mierzona współczynnikiem CADR (Clean Air Delivery Rate) wskazuje jak skutecznie działać będzie oczyszczacz w pomieszczeniu, w którym pracuje. Blueair rekomenduje aż 5 cykli filtracji na godzinę, dla zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa. Szwedzkie oczyszczacze zawdzięczają swą wydajność zastosowanym w nich nowoczesnym technologiom.

HEPASilent™ oraz HEPASilent Ultra™ to technologie łączące filtrację mechaniczną i elektrostatyczną w celu eliminacji ponad 99% drobnoustrojów oraz kurzu, pyłków, sierści, pleśni, lotnych związków organicznych i nieprzyjemnych zapachów domowych. W pierwszej fazie cząstki zanieczyszczeń naładowane zostają ładunkiem elektryczny by w kolejnej łatwiej zostać wychwyconymi przez filtry mechaniczne. To rozwiązanie zapewnia wysoką skuteczność filtracji oraz szybszy przepływ powietrza przez warstwy filtracyjne.

GermShield™ to technologia monitorująca jakość powietrza w pomieszczeniu 24/7, nawet, gdy oczyszczacz jest w trybie „Stand-by”. Wykryte zanieczyszczenia unieszkodliwiane są ładunkiem plazmowym, zapobiegając w ten sposób przepływowi i rozwojowi bakterii i innych drobnoustrojów. GermShield dostępny jest w oczyszczaczach Blueair serii HealthProtect™.

Tak skuteczną i wydajną pracę oczyszczacze powietrza Blueair wykonują, pobierając jednocześnie śladowe ilości energii i emitując niewyczuwalny wręcz poziom hałasu. Wszystko to dzięki rozwiązaniu SpiralAir™, optymalizującemu przepływ powietrza oraz nowoczesnej i solidnie wykonanej konstrukcji silnika wprawiającego w ruch wentylator.

Oczyszczacze powietrza Blueair wyposażono w moduł WiFi, co umożliwia użytkownikom tych urządzeń sterowanie urządzeniem za pomocą aplikacji mobilnej BlueairApp™. Obsługa jest łatwa i intuicyjna.

I choć „nie jest ładne to, co ładne a co się komu podoba”, to można śmiało powiedzieć, że nienaganny styl oraz prosta i minimalistyczna forma oczyszczaczy powietrza Blueair niemalże każdemu przypadną do gustu.

Blueair wierzymy, że oddychanie czystym powietrzem jest jednym z praw człowieka. Jesteśmy innowacyjną firmą, której nadrzędnym celem jest projektowanie i wytwarzanie najlepszych z obecnie dostępnych systemów oczyszczania powietrza.” - powiedział założyciel i dyrektor firmy Bengt Rittri. Wszystko po to, by dać nam oraz przyszłym pokoleniom naprawdę czyste powietrze.

Poznaj szeroką ofertę oczyszczaczy powietrza Blueair na www.e-oczyszczacz.pl i wybierz model, który najbardziej się Tobie spodoba.

 

← Powrót do bloga

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl