AQUAPHOR RO-101S Morion system odwróconej osmowy pod zlewozmywak

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 190,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1190.00
Cena netto: 967,48 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość zestaw

towar niedostępny

Opis

System odwróconej osmozy AQUAPHOR  RO-101S Morion rozwiąże wszelkie problemy związane z wodą wodociągową i skutecznie zastąpi każdą wodę butelkowaną. Niezależnie od jakości wody wodociągowej, Morion skutecznie usunie z wody wszelkie szkodliwe zanieczyszczenia, metale ciężkie, bakterie i wirusy oraz zmiękczy wodę ze skutecznością 99,9%.

Systemy odwróconej osmozy AQUAPHOR RO-101S Morion różnią się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku. Są to jedyne tego typu rozwiązania, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem. System pracuje nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, oszczędza do 9 ton wody rocznie.

Przefiltrowana woda jest całkowicie bezpieczna, miękka i smaczna, idealna do przygotowywania posiłków dla dzieci. System AQUAPHOR RO-101S Morion usuwa z wody sole wapnia i magnezu, zapewniając tym samym ochronę i dłuższą żywotność urządzeń gospodarstwa domowego takich jak: czajnik, ekspres do kawy, żelazko, nawilżacz powietrza itd.

 

 


 

DLA DOROSŁYCH I DLA DZIECI

Filtry wyposażone w specjalne membrany do filtracji molekularnej mogą skutecznie zmniejszyć ryzyko związane z występowaniem chorób bakteryjnych i alergicznych, przenoszonych m.in. przez spożywaną wodę.

Dzięki membranie kapilarnej, o porach o wielkości zaledwie 0,1 mikrona, zapewniona jest kompletna ochrona przed bakteriami oraz pasożytami. To wartość 800 razy mniejsza niż grubość ludzkiego włosa.

Membrany osmotyczne oferują najwyższy poziom filtracji, pozwalając zastąpić wodę z plastikowych butelek całkowicie bezpiecznym i zdrowym źródłem pitnej wody.

Dodatkowo, membrana skutecznie zatrzymuje pyłki roślin przenoszone przez wodę, które są jednym z czynników wywołujących reakcje alergiczne u dzieci i dorosłych.

 

 

DLA MIŁOŚNIKÓW KULINARNYCH DOZNAŃ ORAZ AROMATYCZNEJ KAWY I HERBATY

Twarda i zanieczyszczona woda zaburza smak potraw, naparu kawy lub herbaty.

Dokładne oczyszczanie, całkowity brak zanieczyszczeń oraz prawidłowa miękkość wody wydobywają z potraw głębię smaków i aromatów a dla pasjonatów kawy i herbaty stanowią absolutną podstawę przygotowywania pełnych barw i smaków naparów.

Czysta woda pozwala zagrać główną rolę starannie dobranym składnikom w każdym przygotowany daniu. Dzięki filtrom odwróconej osmozy poznasz na nowo świat naturalnych smaków i zapachów.

 

DLA OSÓB CENIĄCYCH AKTYWNY TRYB ŻYCIA I DBAJĄCYCH O ZDROWIE

Zbilansowana dieta odgrywa kluczową rolę w regeneracji organizmu po wysiłku. Woda, chociaż nie dostarcza energii ani nie służy jako surowiec do budowy komórek, pełni istotną rolę jako neutralne środowisko, w którym zachodzą procesy chemiczne i fizyczne.

Woda odgrywa istotną rolę w transporcie substancji odżywczych oraz eliminacji toksyn z organizmu. Każdy z nas funkcjonuje jak swoiste mini laboratorium.

Im wyższa jakość wody, tym mniej zakłóceń w tych złożonych procesach, co skutkuje szybszym i bardziej efektywnym ich przebiegiem.

Optymalnie wzbogacona w minerały woda (głównie wapń i magnez) zyskuje pierwotny, naturalny smak i skutecznie zapobiega chorobom serca.

 

WIĘCEJ MIEJSCA, WIĘKSZE OSZCZĘDNOŚCI

Systemy odwróconej osmozy AQUAPHOR RO-101S Morion różnią się od tradycyjnych systemów dostępnych na rynku.

Są to jedyne tego typu rozwiązania, które zamiast oddzielnego zbiornika, który zwykle zajmuje dużo miejsca, posiadają wbudowany 5-litrowy zbiornik wodno-wodny. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić o połowę więcej miejsca pod zlewem.

Mimo niedużych rozmiarów system pracuje sprawnie nawet przy niskim ciśnieniu wody w wodociągu, co przekłada się na oszczędzanie  do 9 ton wody rocznie.

 


 

4-ETAPOWA FILTRACJA

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść przez aż 4 etapy zaawansowanej filtracji:

1.  Filtr wstępny sendymentacyjny o przepuszczalności 5µm (wkład K5), do zatrzymywania zanieczyszczeń stałych typu osady, rdza, piasek itp. oraz ochrony dalszych etapów filtracji.

2.  Filtr sendymentacyjno-węglowy (wkład K2) wykonany zgodnie z technologią bloków węglowych z zastosowaniem włókna Aqualen i aktywowanego węgla kokosowego. Skutecznie usuwa z wody związki organiczne i aktywny chlor. Usuwa zanieczyszczenia do wielkości 3µm. Jonowymienne włókno Aqualen wraz ze zmodyfikowanymi selektywnymi związkami chelatującymi dogłębnie i skutecznie usuwa z wody metale ciężkie. Zawiera bezpieczne srebro w aktywnej formie jonowej.

3.  Membrana osmotyczna (membrana RO-50s), wychwytuje najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, bakterie, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm!Obniża nadmierną twardość wody z dowolnego poziomu początkowego.

4.  Mineralizacja wody (wkład K7M), wzbogacająca jej skład o niezbędne dla zdrowia naturalne składniki mineralne, w tym szczególnie wapń i magnez.

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

Wydajność: filtr AQUAPHOR RO-101S Morion zapewnia aż do 190 litrów na dzień czystej wody dziennie, co sprosta zapotrzebowaniu każdej rodziny.

Jakość i niezawodność: filtr AQUAPHOR RO-101S Morion jest liderem jakości w swojej klasie cenowej.

Wysokiej jakości woda pitna: filtr AQUAPHOR RO-101S Morion usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną.

Usuwanie zanieczyszczeń: filtr AQUAPHOR RO-101S Morion eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr AQUAPHOR RO-101S Morion poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr AQUAPHOR RO-101S Morion skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

Zdrowsze nawodnienie: filtrowi AQUAPHOR RO-101S Morion możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

Opłacalność: zakup filtra AQUAPHOR RO-101S Morion do użytku domowego jest opłacalna ze względu na jego atrakcyjną cenę, a do tego nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra AQUAPHOR RO-101S Morion oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

Przyjazny dla środowiska: Używając filtra AQUAPHOR RO-101S Morion, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra AQUAPHOR RO-101S Morion może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

Wydłużona żywotność urządzeń: Woda z filtra AQUAPHOR RO-101S Morion jest miękka a jej używanie nie tworzy osadu z kamienia na sprzętach AGD, takich jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko, co znacząco zwiększa ich żywotność.

Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi AQUAPHOR RO-101S Morion możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr AQUAPHOR RO-101S Morion pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra AQUAPHOR RO-101S Morion zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU AQUAPHOR RO-101S MORION

   wymienny wkład filtrujący K5

   wymienny wkład filtrujący K2

   wymienna membrana RO-50S (50GPD)

   wymienny wkład filtrujący K7M

   korpus RO w zestawie

   wężyki JG

   przyłącze wody

   wylewka do czystej wody

   obejma odpływu wody do kanalizacji

   korek serwisowy

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody AQUAPHOR RO-101S Morion w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 


 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl