BLUEWATER Spirit Universal wydajny filtr bez zbiornika

Bluewater_Spirit_1.jpg
  • promocja
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 14 599,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy

Cena regularna: 15 990,00 zł

14599.00
Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 9 130,00 zł
Cena netto: 11 869,11 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy

Cena regularna: 13 000,00 zł

Najniższa cena od wprowadzenia towaru: 7 422,76 zł
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

BLUEWATER Spirit Universal to szwedzki filtr do wody pitnej idealnie nadających się do stosowania w domach, przestrzeniach biurowych i medycznych a także małych gastronomiach. Jego najwyższa jakość wykonania i niespotykana skuteczność czynią go jednym z najlepszych produktów tego typu na świecie a wyjątkowa wydajność pozwala na rezygnację z używania zbiornika. Filtr obsłuży swobodnie nawet kilka stanowisk pracy, z gwarancją pełnego i ciągłego dostępu do krystalicznie czystej, zdrowej i bezpiecznej wody. Dla zastosowań spożywczych możliwa jest również instalacja mineralizatora zewnętrznego (opcja).

 

 

SUPER OSMOSIS® CZYLI OPATENTOWANA FILTRACJA MOLEKULARNA

BLUEWATER Spirit Universal wykorzystuje w procesie filtracji wody opatentowaną metodę molekularną SuperOsmosis™. Technologia SuperOsmosis™ używa do filtracji półprzepuszczalnej membrany, której pory są wystarczająco duże, aby umożliwić przejście cząsteczek wody, ale wystarczająco małe, aby zablokować inne typy cząsteczek, takie jak fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Kiedy na wodę wywiera się ciśnienie po jednej stronie membrany, cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc oczyszczoną wodę. Zanieczyszczenia są odfiltrowywane w procesie filtracyjnym ze skutecznością ponad 99%. SuperOsmosis™ usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. BLUEWATER Spirit Universal filtruje wodę pod dużym ciśnieniem a membrana ma tak dużą wydajność, że urządzenie nie wymaga stosowania zbiornika na wodę. Czysta woda płynie wprost do twojego kranu.

 

 

ZERO KOMPROMISÓW CZYLI TYLKO TO, CO NAJLEPSZE

Większość filtrów do wody z systemem odwróconej osmozy składa się z podobnych elementów i działa na tej samej zasadzie. Różni je jakość zastosowanych komponentów, dbałość o detale na każdym etapie produkcji oraz przemyślane elementy wyposażenia. Właśnie dlatego filtry BLUEWATER to najlepsze filtry wody na świecie! Do produkcji tych urządzeń wykorzystany tylko najwyższej klasy komponenty i materiały. Dla zachowania wytrzymałości i jednocześnie lekkości konstrukcji w produkcji wielu elementów użyto mas plastycznych leksanowych, poliwęglanowych czy ABS. Elementy mające kontakt z wodą wykonano z materiałów wolnych od szkodliwego bisfenolu A (BPA). Elementy systemu filtracji wody połączone są ze sobą przewodami i złączkami marki John Guest®, produkowanymi w Anglii. Posiadają one znakomite właściwości przepływu i wykonano je z materiałów nietoksycznych. Za najwyższy poziom filtracji i nieskazitelny smak wody odpowiadają wkłady węglowe, do produkcji których użyto najwyższej klasy węgla aktywnego japońskiej marki Jacobi Carbons®. Gatunki węgla z grupy AquaSorb™ tej marki posiadają certyfikaty spełniania norm NSF (National Sanitation Foundation), ANSI (American National Standards Institute), EN (European Norm) czy AWWA (The American Water Works Association). Wkład mineralizacyjny pochodzi ze złóż własnych dolomitu w Stanach Zjednoczonych. Pozostałe komponent dostarczane są przez wieloletnich i sprawdzonych partnetrów firmy Bluewater Sweden.

 

 

EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej wiąże się w wprowadzaniem do środowiska setek kilogramów plastiku rocznie. I choć systemy recyklingu na całym świecie radzą sobie z tym coraz lepiej, upłynął jeszcze dziesiątki lat, kiedy to plastik przestanie zagrażać naszej planecie. Dziś mikro plastik jest wszechobecny a jego drobinki znajdują się zarówno we wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Zmień to i powiedz plastikowi stanowcze NIE! Filtr wody BLUEWATER Spirit Universal pozwoli Ci cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... ale i bez dźwigania, chodzenia i transportowania zgrzewek z wodą pitną. Zaoszczędzisz czas, energię a w dłuższej perspektywie także pieniądze, decydując się na zakup filtra do wody BLUEWATER Spirit Universal.

 

 

SUPERIOROSMOSIS®

BLUWATER opracował własną technologię molekularną SuperOsmosis™ by woda w twoim kranie była jeszcze czystsza:

1. Filtracja wstępna zużyciem filtra z naturalnym węglem aktywnym Jacobi Carbons®

2. Filtracja właściwa, w której woda przepuszczana jest przez opatentowaną membranę osmotyczną SuperOsmosis™

Woda brudna wielokrotnie powraca do membrany i poddana zostaje ponownemu procesowi oczyszczenia, co znacząco oszczędza zużycie wody i zwiększa efektywność filtra nawet do 70%.

 

 

BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO

BLUEWATER Spirit Universal to inteligentne urządzenie, którego praca zabezpieczona jest na każdym jej etapie.

Za bieżącą jakość wody i bezpieczeństwo jej spożycia odpowiadają czujniki TDS. Dokonują one stałego pomiaru jakości wody a w sytuacji pogorszenia się jej parametrów informują o tym użytkownika i przerywają pracę urządzenia.

Banalnie prosty i niespotykanie wręcz skuteczny układ mechaniczny odpowiada za zabezpieczenie urządzenia przeciw zalaniu. Wykrycie  wycieku wewnątrz urządzenia powoduje jego automatyczne wyłączenie.

Układ elektroniczny sterujący pracą urządzenia jest zabezpieczony przeciw przepięciu sieciowemu.

 

 

FUNKCJONALNOŚĆ I WSZECHSTRONNOŚĆ DLA TWOJEJ WYGODY

Twój nowy filtr do wody pozwoli Tobie cieszyć się zdrową i smaczną woda nie tylko w twoim kranie. Podłącz BLUEWATER Spirit Universal do swojej lodówki, kostkarki do lodu czy ekspresu do kawy i korzystaj z dobrodziejstw krystalicznie czystej wody bez ograniczeń.

Zapomnij o uzupełnianiu wody w ekspresie i innych urządzeniach AGD. Poczuj niesamowity smak i aromat porannej kawy. Posmakuj orzeźwiających napojów z kostką krystalicznie czystego lodu dla ochłody.

 

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴ Wydajność: filtr BLUEWATER Spirit Universal zapewnia aż do 2 litrów czystej wody na minutę, co sprosta zapotrzebowaniu nawet dużej rodziny.

 Jakość i niezawodność: dzięki zastosowaniu najwyższej jakości komponentów oraz użyciu nowoczesny rozwiązań filtr BLUEWATER Spirit Universal jest niemalże bezawaryjny i długowieczny.

 Bezpieczeństwo: użytkując filtr BLUEWATER Spirit Universal masz pewność, że filtrowana przez niego woda jest zawsze bezpieczna i zdrowa (stały monitoring jakości wody), a praca urządzenia nie zagraża twojemu domowi (zabezpieczenie przeciw zalaniu).

 Wysokiej jakości woda pitna: filtr BLUEWATER Spirit Universal z technologią SuperOsmosis™ usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę pitną.

 Usuwanie zanieczyszczeń: filtr BLUEWATER Spirit Universal z technologią SuperOsmosis™ eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

 Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr BLUEWATER Spirit Universal poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej.

 Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr BLUEWATER Spirit Universal skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

 Zdrowsze nawodnienie: filtrowi BLUEWATER Spirit Universal możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

 Opłacalność: zakup filtra BLUEWATER Spirit Universal do użytku domowego jest opłacalna na dłuższą metę, ponieważ nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

 Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra BLUEWATER Spirit Universal oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

 Przyjazny dla środowiska: Używając filtra BLUEWATER Spirit Universal, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

 Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra BLUEWATER Spirit Universalmoże poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

 Wydłużona żywotność urządzeń: Woda z filtra BLUEWATER Spirit Universal jest miękka a jej używanie nie tworzy osadu z kamienia na sprzętach AGD, takich jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko, co znacząco zwiększa ich żywotność.

 Krystalicznie czyste kostki lodu: Podłącz filtr BLUEWATER Spirit Universal bezpośrednio do kostarki i wytwarzaj przejrzyste i czyste kostki lodu, wolne od zanieczyszczeń. Lód będzie wyglądał lepiej i miał lepszy smak.

 Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi BLUEWATER Spirit Universal możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

 Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr BLUEWATER Spirit Universal pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

 Nadaje się do różnych źródeł wody: systemy RO mogą skutecznie oczyszczać wodę z różnych źródeł, w tym wodę z kranu, wodę ze studni i wodę deszczową.

 Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra BLUEWATER Spirit Universal zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU BLUEWATER SPIRIT UNIVERSAL

filtr wody pitnej Bluewater Spirit Universal

kran wody czystej

zestaw podłączeniowy

instrukcja obsługi w języku polskim

karta gwarancyjna

instrukcja montażu

 

AŻ 10 LAT GWARANCJI

Gwarancję swojego filtra Bluewater Spirit Universal możesz przedłużyć nawet do 10 lat! Zarejestruj zakupiony filtr w na tej stronie i przedłuż gwarancję na elementy elektryczne i elektroniczne do 36 miesięcy oraz pozostałe elementy urządzenia aż do 10 lat! Pamiętaj, że gwarancji nie podlegają elementy eksploatacyjne, takie jak wymienne wkłady filtracyjne, membrana osmotyczna czy mineralizator. Warunkiem utrzymania aktywnej gwarancji jest dokonywanie regularnych (do 4-6 miesięcy) przeglądów okresowych, realizowanych przez autoryzowany serwis techniczny marki Bluewater. Przy realizacji przeglądów okresowych oraz codziennej eksploatacji wymagane jest używanie oryginalnych komponentów i akcesoriów Bluewater.

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody Bluewater Spirit Universal naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 2 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 799 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

BLUEWATER SPIRIT UNIVERSAL

 

 

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl