KUNA FILTER Comfort Redox filtr do wody z odwróconą osmozą i jonizacją

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 48 godzin
Cena brutto: 2 899,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
2899.00
Cena netto: 2 356,91 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

KUNA FILTER Comfort Redox to produkowany w Polsce kompaktowy filtr do wody pitnej wykorzystujący w procesie uzdatniania technologię odwróconej osmozy oraz wkłady mineralizujący i alkalizujący. Woda przepychana jest pod ciśnieniem przez półprzepuszczalną membranę molekularną, która skutecznie eliminuje blisko 96% zanieczyszczeń, w tym substancje stałe rozpuszczone, cząstki radioaktywne, metale ciężkie czy niebezpieczne wirusy. W dalszym etapie filtracji woda wzbogacana jest o zestaw zbilansowanych minerałów, wspierających prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu by na końcu zostać poddaną działaniu wodoru. KUNA FILTER Comfort Redox "zapakowano" w kompaktową obudowę, dzięki której zmieści się ono pod zlewem / blatem w niemalże każdej kuchni. Solidność konstrukcji potwierdzona jest aż 5-letnia gwarancją.

Pij wodę z kranu bez ograniczeń. Nie martw się o zdrowie swoje i swoich najbliższych. Odkryj na nowo świat smaków i aromatów kawy, herbaty oraz przygotowywany w udziałem filtrowanej wody potraw.

 

 

ODWRÓCONA OSMOZA CZYLI FILTRACJA MOLEKULARNA

KUNA FILTER Comfort Redox wykorzystuje w procesie filtracji wody tzw. metodę molekularną, inaczej zwaną odwróconą osmozą. Technologia osmotyczna używa do filtracji półprzepuszczalnej membrany, której pory są wystarczająco duże, aby umożliwić przejście cząsteczek wody, ale wystarczająco małe, aby zablokować inne typy cząsteczek, takie jak fluor, chlor, metale ciężkie, azotany, azotyny, srebro, aluminium, arsen, kadm, miedź , żelazo, nikiel, cynk, ołów, chrom, bar, siarkowodór, radon, selen, trihalometan, mangan, rtęć, chloroform, trichloroetan, lindan, pestycydy, izotopy radioaktywne, cukry, sole, pirogeny, środki grzybobójcze, nieprzyjemne smaki i zapachy. Kiedy na wodę wywiera się ciśnienie po jednej stronie membrany, cząsteczki wody przedostają się na drugą jej stronę, tworząc oczyszczoną wodę. Zanieczyszczenia są odfiltrowywane w procesie filtracyjnym ze skutecznością ponad 99%. Filtracja molekularna usuwa zanieczyszczenia o wielkości 0,0001 mikrona. Filtracja osmotyczna uzupełniona jest filtrami mechanicznymi oraz wkładem mineralizującym i alkalizującym.

 

 

EKOLOGIA, WYGODA, EKONOMIA

Zakup butelkowanej wody mineralnej wiąże się w wprowadzaniem do środowiska setek kilogramów plastiku rocznie. I choć systemy recyklingu na całym świecie radzą sobie z tym coraz lepiej, upłynął jeszcze dziesiątki lat, kiedy to plastik przestanie zagrażać naszej planecie. Dziś mikro plastik jest wszechobecny a jego drobinki znajdują się zarówno we wdychanym powietrzu, jak i spożywanej wodzie. Zmień to i powiedz plastikowi stanowcze NIE! Filtr wody KUNA FILTER Comfort pozwoli Ci cieszyć się czystą i smaczną wodą bez plastiku... ale i bez dźwigania, chodzenia i transportowania zgrzewek z wodą pitną. Zaoszczędzisz czas, energię oraz pieniądze, decydując się na zakup filtra do wody KUNA SYSTEM Comfort Redox.

 

 

WIELOETAPOWA FILTRACJA

Aby w twoim kranie popłynęła krystalicznie czysta, wolna od wszelkich zanieczyszczeń i bogata w odpowiednie minerały woda, musi ona przejść przez szereg etapów zaawansowanej filtracji:

1. Etap pierwszy - w jego trakcie woda przepływa przez filtr mechaniczny, sendymentacyjny o przepuszczalności 5µm (KF-S-5), gdzie eliminowane są zanieczyszczenia stałe typu, osady, rdza, piasek itp. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy, 

2. W drugim etapie filtracji woda przepływa przez filtr sendymentacyjno-węglowy o przepuszczalności 5µm (KF-SW-5), gdzie do wtórnej filtracji mechanicznej dochodzi również proces wychwytywania chloru oraz związków organicznych. Żywotność tego filtra szacowana jest na 6 miesięcy.

3. Następnie woda trafia na półprzepuszczalną membranę molekularną (KF30-RO-75), gdzie zachodzi proces filtracji osmotycznej, wychwytujący najdrobniejsze zanieczyszczenia w tym koloidy, wirusy, substancje radioaktywne czy metale ciężkie o wielkości do 0,0001µm! Skuteczność membrany określa się na poziomie 96%. Jej żywotność jest zależna od warunków pracy i waha się od 3 do nawet 6 lat.

4. Tak oczyszczona woda trafia do wkładu węglowo-mineralizującego (KF-MIN-C), którego zadaniem jest ze jednej strony dalsza eliminacja chloru i ewentualnych zanieczyszczeń mechanicznych, z drugiej poprawa walorów smakowych i zapachowych wody oraz wzbogacenie wody o składniki mineralne, w tym wapń i magnez. W procesie mineralizacji poprawia się także poziom pH w wodzie.

5. Na ostatnim etapie, krystalicznie czysta woda przepływa przez wkład alkalizujący (KF-REDOX-PH) ze złożem bioaktywnym, podwyższająca poziom pH i obniżająca ORP wody.

 

 

JONIZACJA REDOX POWER

Wkład Redox New Line do alkalizacji wody z wykorzystaniem złoża bioaktywnego ma niezwykłe właściwości. Badania naukowe potwierdzają, że zalkalizowana woda nie tylko poprawia zdrowie organizmu, ale również dostarcza mu niezbędnych składników odżywczych, wspomagając jego funkcjonowanie.

Wkład zastosowany w filtrze podnosi poziom pH wody do około 8-10, a jednocześnie obniża jej potencjał oksydoredukcyjny (ORP) do poziomu od -50 do -300.

Zawartość wkładu wzbogaca wodę w wodór, który odgrywa istotną rolę jako czynnik regulujący procesy fizjologiczne. Wykazuje on działanie antyoksydacyjne, przeciwzapalne oraz zapobiegające apoptozie (czyli naturalnemu programowemu procesowi śmierci komórki w organizmie).

Gazowy wodór posiada specyficzne właściwości, które selektywnie chronią mózg, serce i wątrobę przed urazami wynikającymi z niedokrwienia i reperfuzji oraz udarami, poprzez selektywne neutralizowanie rodników hydroksylowych.

Wodór może działać poprzez selektywne przechwytywanie reaktywnych form tlenu (ROS), co wywiera silny efekt ochronny na komórki i całe narządy, zabezpieczając je przed niedokrwienną martwicą.

Woda alkaliczna zawiera również ujemne jony OH- oraz jony metali alkalicznych, takich jak wapń, magnez, potas i sód. Są one niezbędne do neutralizacji kwasów w organizmie.

 

JEDNO URZĄDZENIE, MNÓSTWO KORZYŚCI

∴ Wydajność: filtr KUNA FILTER Comfort Redox zapewnia aż do 291 litrów czystej wody dziennie, co sprosta zapotrzebowaniu nawet dużej rodziny.

 Jakość i niezawodność: filtr KUNA FILTER Comfort Redox jest liderem jakości w swojej klasie cenowej

 Wysokiej jakości woda pitna: filtr KUNA FILTER Comfort Redox usuwa zanieczyszczenia i cząstki organiczne, zapewniając czystą i bezpieczną wodę alkaliczną.

 Usuwanie zanieczyszczeń: filtr KUNA FILTER Comfort Redox eliminuje z wody różne zanieczyszczenia, takie jak chlor, osad, metale ciężkie, pestycydy, herbicydy i lotne związki organiczne (LZO).

 Poprawa smaku i zapachu: Usuwając nieprzyjemny smak i zapach powodowany przez chemikalia i zanieczyszczenia, filtr KUNA FILTER Comfort Redox poprawia ogólny smak i zapach wody pitnej, kawy, herbat i innych naparów oraz wszelkich przygotowywanych z udziałem wody potraw.

 Redukcja zagrożenia chorobotwórczego: filtr KUNA FILTER Comfort Redox skutecznie usuwa szkodliwe bakterie, wirusy i pasożyty, zmniejszając ryzyko chorób przenoszonych przez wodę.

 Zdrowsze nawodnienie: filtrowi KUNA FILTER Comfort Redox możesz nawadniać się czystą wodą, wolną od szkodliwych zanieczyszczeń, które mogą znajdować się w wodzie z kranu.

 Opłacalność: zakup filtra KUNA FILTER Comfort Redox do użytku domowego jest opłacalna na dłuższą metę, ponieważ nie trzeba kupować wody butelkowanej ani korzystać z innych metod uzdatniania wody.

 Wygoda i dostępność: Posiadanie filtra KUNA FILTER Comfort Redox oznacza, że masz dostęp do czystej wody pitnej bezpośrednio przy zlewie kuchennym, bez potrzeby zapewniania dodatkowej przestrzeni lub przechowywania. Urządzenie ma kompaktowe rozmiary i zmieści się niemal w każdym kuchennym zakamarku.

 Przyjazny dla środowiska: Używając filtra KUNA FILTER Comfort Redox, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości odpadów plastikowych z wody butelkowanej, co jest korzystne dla środowiska naturalnego.

 Lepsze gotowanie i przygotowywanie potraw: Czysta woda z filtra KUNA FILTER Comfort Redox może poprawić smak potraw, ponieważ nie zawiera żadnych zanieczyszczeń, które mogłyby wpłynąć na ich smak. Smak kawy i herbaty też mogą Cię zaskoczyć.

 Wydłużona żywotność urządzeń: Woda z filtra KUNA FILTER Comfort Redox jest miękka a jej używanie nie tworzy osadu z kamienia na sprzętach AGD, takich jak ekspres do kawy, czajnik czy żelazko, co znacząco zwiększa ich żywotność.

 Niezawodne zaopatrzenie w wodę: Dzięki filtrowi KUNA FILTER Comfort Redox możesz mieć stały dostęp do czystej wody nawet w przypadku przerw w dostawie wody, skażenia lub sytuacji awaryjnych.

 Niezależność od miejskich metod filtracji wody: Jeśli jakość wody z kranu nie jest dla Ciebie satysfakcjonująca, filtr KUNA FILTER Comfort Redox pozwala przejąć kontrolę nad jakością wody i zadbać o jej czystość.

 Nadaje się do różnych źródeł wody: KUNA FILTER Comfort Redox skutecznie oczyszcza wodę z różnych źródeł, w tym wodę z kranu, wodę ze studni i wodę deszczową.

 Lepsza ogólna jakość życia: Korzystanie z filtra KUNA FILTER Comfort zapewnia wygodę, korzyści zdrowotne i spokój ducha, które wynikają z dostępu do wysokiej jakości oczyszczonej wody w domu bez żadnych przeszkód.

 

 

ZAWARTOŚĆ ZESTAWU KUNA FILTER COMFORT REDOX

filtr wody pitnej KUNA FILTER Comfort Redox

 podwójny kran wody czystej wykonany (woda Redox + woda z minerałami)

zbiornik magazynujący czystą wodę pitną

wysokiej klasy mineralizator wody

wkład Redox

zestaw podłączeniowy

instrukcja obsługi w języku polskim

karta gwarancyjna

instrukcja montażu

 

5 LAT GWARANCJI

KUNA FILTER Comfort Redox objęty jest standardowo 2-letnią gwarancją producenta. Istnieje jednak możliwość przedłużenia gwarancji do 5 lat. Warunkiem wydłużenia okresu gwarancji jest wykonywanie regularnych (nie rzadziej niż co 6 miesięcy) przeglądów techniczno-konserwacyjnych, realizowanych przez autoryzowany serwis producenta.

Kupując filtr w naszym sklepie, nie musisz się o nic martwićPoinformujemy Cię o zbliżającym się terminie przeglądu i dopilnujemy by serwis został wykonany został prawidłowo i z użyciem oryginalnych części i akcesoriów. Każdą usługę odnotujemy w książce serwisowej, a na podstawie wpisów wydłużymy twoją gwarancję do 5 lat.

 

PROFESJONALNY MONTAŻ I REGULARNA OBSŁUGA SERWISOWA

Podstawą stałego i nieograniczonego dostępu do zdrowej i krystalicznie czystej wody jest prawidłowy montaż urządzenia, jego regularna konserwacja oraz wymiana filtrów zgodnie z zaleceniami producenta. Decydując się na zakup filtra do wody KUNA FILTER Comfort Redox w naszej firmie możesz skorzystać z oferty pełnej specjalistycznej opieki serwisowej, jaką świadczymy naszym klientom. Oferujemy szybki i profesjonalny montaż urządzenia wraz z uruchomieniem, regularne przeglądy okresowe wraz z wymianą filtrów oraz ewentualne naprawy.

Montaż urządzenia trwa około 1,5 godzin i realizowany jest przez wykwalifikowanych serwisantów na terenie całego kraju. Jego koszt zależny jest od wielu czynników i zaczyna się od 599 PLN netto. Dodatkowy koszt stanowią ewentualne dodatkowe materiały i akcesoria, nie występujące na wyposażeniu urządzania. Montaż realizowany przez naszych specjalistów pozwoli cieszyć się Tobie krystalicznie czystą i zdrową wodą bez obawy, czy wszystko działa prawidłowo. Uchroni Cię również przez kosztami interwencji serwisowych i ewentualnych napraw wynikających z nieprawidłowej samodzielnej instalacji.

Regularne przeglądy okresowe pozwalają utrzymać gwarancję oraz mieć pewność, że całe urządzenie działa prawidłowo i bez żadnych zastrzeżeń. Przeglądy wykonywane są co 4-6 miesięcy, trwają około 1 godziny i obejmują sprawdzenie wszystkich elementów pracy urządzenia, szczelności połączeń oraz konserwacji. W ramach przeglądu mogą zostać również wymienione wkłady filtracyjne.

Wszelkich informacji dotyczących montażu oraz obsługi serwisowej udzielimy indywidulanie. Prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 506 730 100 lub mailowy na adres serwis@e-oczyszczacz.pl.

 

 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl