Klimatyzator przenośny TCL TAC-12CHPB/NZWHE/WHITE

Dostępność: produkt chwilowo niedostępny
Cena brutto: 2 399,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
2399.00
Cena netto: 1 950,41 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: TCL
Kod produktu: TAC-12CHPB

Opis

Klimatyzatory przenośne to idealne rozwiązanie do pomieszczeń, w których utrudniona lub niemożliwa jest ingerencja w strukturę budynku. Ich montaż jest prosty i nie wymaga wiercenia dziur czy prowadzenia skomplikowanej instalacji. Konstrukcja wyposażona w kółka jezdne zwiększa mobilność urządzenia i pozwala użytkować go w wielu pomieszczenia, w zależności od bieżących potrzeb. Klimatyzatory przenośne charakteryzują się wydajnością i funkcjonalnością oraz niewysokimi kosztami zakupu.

 


 

 


 

TCL TAC-12CHPB/NZWHE/WHITE to elegancki klimatyzator przenośny o wydajności chłodniczej do 12000 BTU. Pozwala ono na szybkie i sprawne chłodzenie pomieszczeń mieszkalnych, biurowych i usługowych o powierzchni do około 30m². Klimatyzator pracuje w czterech niezależnych trybach: chłodzenie, grzanie, osuszanie, wentylacjaSterowanie pilotem znacząco ułatwia bieżącą obsługę urządzenia a wyświetlacz cyfrowy informuje o bieżących wartościach pracy. Funkcja auto-restart ponownie uruchamia urządzenie po chwilowej utracie zasilania a timer pozwala na ustawienie czasu włączenia i wyłączenia urządzenia.

 


 

Cechy i funkcjonalności klimatyzatora

Wysoka wydajność pracy. Klimatyzator TCL TAC-12CPB/NZWHE/WHITE posiada wydajność chłodniczą na poziomie 12000 BTU (2,81kW) oraz maksymalny przepływ powietrza do 460m³/h. Rekomendowany jest do pracy w pomieszczeniach o powierzchni od 13 do 30m².

Kompaktowe rozwiązanie 4w1. Urządzenie pracuje w trybie chłodzenia, ogrzewania, wentylacji lub osuszania. Cztery funkcje w jednym wydajnym urządzeniu.

Auto-Swing. Ruchy oscylacyjne klapki wylotu powietrza w klimatyzatorze zwiększają zasięg wydmuchu. Dzięki takiemu rozwiązaniu, schłodzone powietrze dociera nawet do najdalej oddalonych zakamarków, poprawiając atmosferę w całym pomieszczeniu.


Tryb Smart-Mode. Inteligentny tryb automatyczny steruje pracą urządzenia dla uzyskania optymalnych warunków w pomieszczeniu. Klimatyzator utrzymuje zadany poziom temperatury dbając jednocześnie o minimalizowanie zużycia prądu. Dzięki tej funkcji, klimatyzator staje się praktycznie bezobsługowym.

Sleep-Mode. Tryb pracy nocnej (uśpienie) automatycznie steruje pracą klimatyzatora TLC TAC-09CPB/NZWLN/WHITE. Dzięki precyzyjnym czujnikom urządzenie przechodzi w tryb pracy cichej ( i energooszczędnej, utrzymując jednocześnie idealne warunku do snu w pomieszczeniach sypialnych.

Tryb grzania. Wydajna (3500W) i energooszczędna (1130W) pompa ciepła pozwala na utrzymanie optymalnej temperatury w pomieszczeniu również zimą. Dzięki funkcji grzania klimatyzator TCL TAC-12CHPB to efektywne narzędzie utrzymywania najlepszej atmosfery w pomieszczeniu, niezależnie od warunków pogodowych panujących na zewnątrz.

Osuszacz. Klimatyzator TCL TAC-12CPB/NZWHE/WHITE pełni również funkcję osuszacza powietrza w pomieszczeniach. Dzięki tej funkcjonalności pozbędziesz się w pomieszczeniu nadmiaru wilgoci, która może powodować rozkwit niebezpiecznych dla zdrowia drobnoustrojów oraz mieć negatywny wpływ na meble czy domową elektronikę. Znikną też towarzyszące wilgoci nieprzyjemne zapachy. Wydajność osuszania wynosi 1,35l/h.

Automatyczne odparowywanie. Przy niskim poziomie wilgotności i pracy w trybach chłodzenia lub wentylacji, klimatyzator korzysta z podręcznego pojemnika dla skroplin co sprawia, ze nie ma potrzeby instalowania stałego drenażu do odprowadzania nadmiaru wilgoci.

Timer. Elektroniczny timer pozwala na ustawianie czasu włączenia i wyłączenia urządzenia. Klimatyzator zadba o odpowiednie warunki w pomieszczeniu w wyznaczonym przez Ciebie czasie. Rozwiązanie to pozwala korzystać z urządzenia w przypadku rzeczywistej potrzeby a dzięki temu obniżyć koszty eksploatacji.

Auto-Restart. Gdy w pomieszczeniu nastąpi chwilowa utrata zasilania, urządzenie uruchomi się ponownie w trybie, w którym pracowało dotychczas.

Cicha praca. Klimatyzator pracuje bardzo cicho, generując maksymalny hałas na poziomie 65db(A). Tak niski poziom hałasu sprawia, że urządzenie nie będzie zakłócać funkcjonowania osób w pomieszczeniu. Idealnie sprawdzi się w sypialniach, pokojach dziecięcych oraz biurach.

Zawsze czyste powietrze. Klimatyzator wyposażony jest w filtr powietrza, który oczyszcza je z kurzu i pyłu. Dzięki temu wydmuchiwane powietrze wolne jest od największych zanieczyszczeń. Zmywalny filtr jest łatwy w czyszczeniu i konserwacji.

Łatwa instalacji i bezproblemowe użytkowanie. Instalacja klimatyzatora nie wymaga ingerencji w strukturę budynku i jest wyjątkowo prosta. Urządzenie wyposażone w kółka jezdne można łatwo przemieszczać i uruchamiać w innych lokalizacjach, dzięki dołączonemu zestawowi akcesoriów do odprowadzenia ciepła. Mobilność stanowi największą zaletę wszystkich klimatyzatorów przenośnych.

 


 

Dane techniczne

Zalecana powierzchnia pracy (m²) 13 - 30
Maks. moc chłodzenia (BTU) 12000
Maks. moc chłodzenia (W) 3500
Maks. moc grzania (BTU) 11660
Maks. moc grzania (W) 2930
Maks. przepływ powietrza (m³/h) 460
Maks. pobór mocy - chłodzenie (W) 1130
Maks. pobór mocy - grzanie (W) 1130
Współczynnik efektywności energetycznej EER 3,1
Klasa wydajności A+
Współczynnik wydajności COP 2,6
Klasa efektywności energetycznej A+
Maks. wydajność osuszania (l/h) 1,35
Tryby pracy chłodzenie, wentylacja, osuszanie
Funkcje dodatkowe Inteligent Auto Mode, Sleep Mode, Auto Swing, Auto Restart, Timer
Maks. poziom hałasu (dB) 65
Prędkości wentylatora 1, 2, 3
Sterowanie panel + pilot z wyświetlaczem LCD
Wyposażenie standardowe kółka, listwa okienna
Czynnik chłodzący R290
Wymiary (mm): W x S x G 745 x 450 x 396
Waga (kg) 34,0
Gwarancja 2 lata

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl