Oczyszczacz powietrza HAIER PURE COMFORT

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 1 750,00 zł 1750.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena netto: 1 422,76 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: HAIER
Kod produktu: pure_comfort

Opis

HAIER - Inspiracja dla zdrowia

Oczyszczacz powietrza HAIER PURE Comfort to inteligentne rozwiązanie dla zdrowego i czystego powietrza w Twoim domu lub biurze. Wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością oczyszczania ze wskaźnikiem CADR 500m³/h., dokładnym monitorowaniem jakości powietrza i przyjaznym sterowaniem. Zastosowanie filtra 3w1 pozwala na efektywne usuwanie włosów, sierści, kurzu, pyłu i dymu a także na pozbycie się trujących substancji znajdujących się w powietrzu, tj. formaldehydu, benzenu, amoniaku czy nikotyny. Oczyszczacz powietrza HAIER PURE Comfort posiada zwartą i kompaktową konstrukcję, która pozwoli umiejscowić go w dogodnej dla użytkownika przestrzeni. W zestawie z urządzeniem znajduje się bezprzewodowy pilot.

 


 

 


 

Wysoka wydajność oczyszczania - CADR 500³/h

CADR jest oceną ustaloną przez niezależne Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Gospodarstwa Domowego – Association of Home Appliance Manufacturers (AHAM). Określa skuteczność oczyszczacza powietrza z uwzględnieniem powierzchni pomieszczenia i objętości czystego powietrza wytwarzanego na minutę. Pod uwagę brane są trzy najczęściej spotykane w powietrzu substancje zanieczyszczające: kurz, pyłki i dym. Im wyższy wskaźnik CADR, tym lepszy oczyszczacz powietrza. Urządzenie Haier posiada jeden z najwyższych wskaźników CADR na rynku o wartości 500 m³/h.

Inteligentna kontrola jakości powietrza

Kolorowy wyświetlacz wbudowany w panel oczyszczacza pozwala na skuteczną kontrolę jakości powietrza i zachowanie urządzenia w czystości. Wskaźnik PM2.5 informuje o stężeniu pyłu w pomieszczeniu za pomocą wyświetlanych wartości i kolorowych komunikatów. Stężenie lotnych związków organicznych, powstałych w procesach przemysłowych, sygnalizuje wskaźnik VOC. Na cyfrowym wyświetlaczu znajdują się również informacje dotyczące trybów pracy i alarm filtra, który nakazuje wyczyszczenie lub jego wymianę.

Jonizator powietrza

Urządzenia elektroniczne znajdujące się w naszym domu wytwarzają jony dodatnie, zwane potocznie elektrosmogiem, które przyciągają kurz, bakterie, wirusy, roztocza i zarodniki pleśni. Jonizator wytwarza jony ujemne, które neutralizują naładowanie jonów dodatnich, przez co zanieczyszczenia opadają na podłogę, zmniejszając zagrożenie dla naszego zdrowia. Proces jonizacji zapobiega alergiom i infekcjom
układu oddechowego.

 

Filtr 3w1

Połączenie trzech rodzajów filtrów gwarantuje wysoką skuteczność oczyszczania. Filtr wstępny (zatrzymuje większe zanieczyszczenia, np. włosy i sierść). Filtr HEPA (filtruje na poziomie 0,3 mikrona, pozbywając się z powietrza cząstek kurzu, pyłu, dymu i alergenów, ze skutecznością 99,97%). Filtr z węglem aktywnym (usuwa z powietrza trujące substancje tj. formaldehyd, benzen, amoniak, nikotyna, oraz lotne związki organiczne, ze skutecznością 95%).

 

 


 

Główne cechy:

  • Fan Speed - regulacja prędkości pracy wentylatora
  • Cyfrowy wskaźnik jakości powietrza PM2,5
  • Cyfrowy wskaźnik wartości VOC
  • Filtr cylindryczny 3w1
  • Tryb nocny
  • Timer
  • Jonizator powietrza
  • Wyższe prędkości pracy

 


 

 

 

Opinie o produkcie (0)

Producenci
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl