VESTFROST VP-A1M30WH Oczyszczacz powietrza i jonizacją PlasmaION

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 849,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
849.00
Cena netto: 690,24 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: VESTFROST
Kod produktu: VP-A1M30WH

Opis

Nowoczesny oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH jest optymalnym rozwiązaniem dla użytkowników domowych, którzy poszukują inteligentnego i skutecznego oczyszczacza do sypialni czy pokoju dziecięcego.

Skuteczność oczyszczania na najwyższym poziomie

Przy wydajności do 340m3 na godzinę, oczyszczacz idealnie sprawdzi się w pomieszczeniach o powierzchni do 42m25-etapowy system filtracji gwarantuje powietrze wolne od wszelkich zanieczyszczeń. Oczyszczacz wyposażony został w kasetę filtracyjną 3w1. W jej skład wchodzą: filtr wstępny odpowiedzialny za wstępne wychwytywanie dużych cząsteczek kurzy, pyłu czy sierści zwierząt, filtr TrueHEPA klasy H13 oczyszczający powietrze z cząstek o wielkości nawet 0,03 mikrometra, w tym alergeny, pyły PM, bakterie, wirusy i grzyby oraz filtr węglowy, który absorbuje nieprzyjemne zapachy oraz zanieczyszczenia w postaci gazowej, w tym Lotne Związki Organiczne. Tak przefiltrowane powietrze poddawane jest następnie działaniu lampy UV-C LED, która likwiduje pozostałe w powietrzu bakterie i wirusy.

Oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1M30WH wyposażony został również w moduł jonizacji plazmowej Plasm ION, generujący jony dodatnie i ujemne. Jonizacja plazmowa wspiera proces oczyszczania powietrza, likwiduje bakteria i wirusy oraz zapewnia świeżość powietrza w pomieszczeniu.

Inteligentny i intuicyjny

Za precyzyjną i skuteczną pracę oczyszczacza powietrza VESTFROST VP-A1M30WH odpowiadają trzy inteligentne czujniki, sterujące na bieżąco pracą urządzenia w trybie AUTO. Czujnik laserowy PM wykrywa pojawiające się w powietrzu pyły i inne zamówienia stałe. Czujnik plazmowy (VOC), odpowiada za detekcję gazów a czujnik światła "wycisza" pracę oczyszczacza, gdy robi się ciemno. Urządzenie może pracować w trzech inteligentnych trybach: AUTO, SLEEP oraz MANUAL. Wydajność pracy można również regulować ręcznie, wybierając jedną z trzech prędkości pracy oczyszczacza.

Bieżący stan jakości powietrza w otoczeniu oraz tryb pracy urządzenia widoczny jest na czytelnym wyświetlaczu numerycznym. Intuicyjny panel sterowania ułatwia obsługę oczyszczacza.

VESTFROST VP-A1M30WH posiada moduł Wi-Fi, pozwalający na sterowanie pracą oczyszczacza za pomocą aplikacji mobilnej TUYA. Dzięki aplikacji można sprawdzić bieżący stan zanieczyszczenia pyłami PM 2,5, ustawić prędkość nawiewu oraz tryb pracy oczyszczacza, włączyć lub wyłączyć urządzenie oraz ustawić harmonogram jego działania.

Praktyczne rozwiązania

Wskaźnik konieczności wymiany filtra oraz blokada rodzicielska stanowią praktyczne wyposażenie oczyszczacza. Dzięki zastosowaniu silnika inwerterowego, oczyszczacz pracuje wyjątkowo cicho (już od 17dBa!) co sprawia, że jego całodobowa praca nie obniża komfortu życia użytkowników.

 


 

 


 Cechy oczyszczacza VESTFROST VP-A1M30WH

 • 5-stopniowe oczyszczanie powietrza

  System trzech filtrów został wzbogacony dodatkowo technologią UV-C LED oraz Plasma ION.

 • Filtr 3w1

  Urządzenie wyposażone jest w trzy różne filtry - wstępny, pochłaniający zapachy z aktywnym węglem oraz HEPA. Neutralizują one nawet 99,97% zanieczyszczeń.

 • Technologia UV-C LED

  Unieszkodliwia bakterie w oczyszczanym powietrzu na poziomie biologicznym, zaraz po etapie jego filtracji. Dioda UV-C LED we wnętrzu oczyszczacza to gwarancja zachowania urządzenia oraz filtrów w idealnej czystości.

 • Technologia Plasma ION

  To emisja jonów dodatnich i ujemnych, uwalnianych się do pomieszczenia wraz z oczyszczonym powietrzem. Jony neutralizują zanieczyszczenia unoszące się w powietrzu oraz te przylegające do powierzchni (ściany, podłoga) i tkanin (zasłony, dywan).

 • WiFi i aplikacja mobilna

  Oczyszczacz została wyposażony w technologię WiFi, dzięki której sterowanie nim możliwe się z poziomu mobilnej aplikacji.

 • Tryb pracy nocnej

  Urządzenie skutecznie oczyszcza powietrza, pracując na poziomie tylko 17dB. Ciszej niż szept.

 • Tryb pracy automatycznej

  Oczyszczacz monitoruje jakość powietrza za pomocą czujników i dostosowuje pracę do warunków otoczenia. Wygodne i praktyczne.

 • Blokada rodzicielska

  To pewność, że dziecko nie zmieni ustawień urządzenia, nawet gdy jego ciekawość weźmie górę.

 • Czytelny kolorowy wyświetlacz

  Wskazuje jakość powietrza, znajdziesz na nim również wskaźnik PM2.5 (pył zawieszony wchodzący w skład smogu). Wyświetlacz poinformuje także o konieczności wymiany filtrów.

 • Atest PZH

  Oczyszczacz spełnia wymogi higieniczne Państwowego Zakładu Higieny Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego.

 

 


 

Współczynnik oczyszczania*:

 

Dane techniczne

Sugerowane zastosowanie pokój dziecięcy, sypialnia, pokój dzienny, nieduże pomieszczenia biurowe
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg producenta 34 - 42
Wydajność oczyszczania CADR (m3/h) 340
System filtracji filtr wstępny, filtr HEPA, filtr węglowy, jonizacja plazmowa, lampa UV-C
Jonizacja powietrza Plasma ION®
Tryby pracy Auto, Manual, Sleep
Liczba stopni nawiewu 4
Czujniki kurzu
Sterowanie aplikacją mobilną tak (TUYA)
Pilot zdalnego sterowania nie
Wskaźnik jakości powietrza kolorowy, cyfrowy (PM2,5)
Wskaźnik konieczności wymiany filtrów tak
Blokada rodzicielska tak
Timer tak
Inne funkcjonalności lampa UV-C LED
Głośność (dB) 17 / 17 / 39 / 48
Maks. pobór mocy (W) 38
Wymiary: W x S x D (mm) 494 x 352 x 220
Waga (kg) 5,8
Gwarancja standardowa 2 lata
Filtry wymienne VP-A1M30WH

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl