VESTFROST VP-A1S60WH Oczyszczacz powietrza z jonizacją PlasmaION

F.png
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 1 899,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
1899.00
Cena netto: 1 543,90 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: VESTFROST
Kod produktu: VP-A1S60WH

Opis

VESTFROST VP-A1S60WH - najlepsze powietrze w twoim domu

Oczyszczacz powietrza VESTFROST VP-A1S60WH to kompaktowe urządzenie do oczyszczania powietrza w warunkach domowych i biurowych. Wysoka wydajność zestawu pozwala na bardzo skuteczne jego działanie w pomieszczeniach o wielkości aż do 60m2. Za najwyższą jakość powietrza odpowiada system 5-krotnej filtracji, składający się z trzech filtrów mechanicznych, jonizacji plazmowej ION Plasma oraz bakteriobójczej lampy UV-C LED. Dzięki zaawansowanej elektronice urządzenie działa w pełni samodzielnie a w bieżącej obsłudze pomocna będzie funkcja Wi-Fi i aplikacja TUYA SMART. Kompaktowe rozmiary oraz minimalistyczna forma sprawią, że urządzenie wpasuje się w każde pomieszczenie. 

 


 

5 etapów oczyszczania powietrza.

W oczyszczaczach powietrza marki Vestfrost stosowany jest system aż 5-etapowego oczyszczania powietrza z zanieczyszczeń. W fazie filtracji powietrze poddawane jest 3-etapowej filtracji mechanicznej i przepływa przez: filtr wstępny, filtr HEPA klasy H13 oraz filtr  węglowy. W fazie neutralizacji powietrze jest jonizowane i naświetlane promieniami UVJonizacja neutralizuje zanieczyszczenia organiczne, w tym komórki wirusowe, bakterie oraz komórki pleśni i grzybów oraz Lotne Związki Organiczne (TVOC). Wpływa też skutecznie na eliminację nieprzyjemnych zapachów. Strumień światła UV, generowany przez bezpieczną i energooszczędną lampę UV-C LED likwiduje pozostałe drobnoustroje chorobotwórcze, głównie bakterie. Stosowana w oczyszczaczach Vestfrost jonizacja plazmowa ION Plasma generuje zarówno jony dodatnie, jak i ujemne, czym balansuje poziom jonów w otoczeniu i niweluje zjawisko elektryczności statycznej. Wspiera to dodatkowo pracę filtrów mechanicznych i ułatwia im wychwytywanie mechanicznych cząstek zanieczyszczeń.

 


 

Wszelkie zanieczyszczenia zatrzymane przez filtry...

Filtr wstępny to pierwsza bariera dla zanieczyszczeń, która zatrzymuje większe cząsteczki, takie jak sierść zwierząt, kurz, włosy, większe pyłki czy drobinki piasku. Filtr HEPA H13 dezaktywuje najbardziej niepożądane zanieczyszczenia stałe jak; pyły zawieszone PM2.5, PM10, PM1, które są głównymi składnikami smogu; pyłki roślin, zarodniki pleśni, roztocza. Filtr węglowy jest odpowiedzialny za usuwanie organicznych zanieczyszczeń (TVOC) oraz nieprzyjemnych zapachów.

 


 

jonizacja ION PLASMA

... i skutecznie zneutralizowane.

Technologia UV-C LED wyposażona została w diodę UV-C, która jako jedyna dysponuje falami o długości 280nm-200nm, posiadającymi właściwości sterujące powietrze. Dioda jest umieszczona wewnątrz urządzenia, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczony. W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona. UV-C LED to technologia oparta na świetle UV skutecznie eliminująca różnego rodzaju patogeny. Najsilniejsza dostępna długość fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza. Jej potencjał zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia. UV-C LED charakteryzuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy, bezpieczeństwo użytkowania i niskie koszty eksploatacji.* W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona, które przedostały się przez filtry. Ze względu na małe gabaryty, dioda UV-C LED może być wykorzystana w niewielkich urządzeniach, a brak elementów szklanych (łatwych do stłuczenia) wydłuża czas jej eksploatacji. Poprzez brak szkodliwych związków rtęci, zerowej emisji ozonu i ciepła zwiększa także bezpieczeństwo użytkowania. Technologia UV-C LED nie nadwyręży budżetu – zasilanie niskim napięciem (10 procent standardowej lampy UV) i przepływ prądu o małym natężeniu skutkują niewielkim poborem mocy. Technologia Plasma ION to rozwiązanie oparte na jonizacji dodatniej i ujemnej. Uwalnianie do atmosfery, wraz z oczyszczonym powietrzem, jony aktywne poszukują oraz unieszkodliwiają bakterie i wirusy, a także niwelują nieprzyjemne zapachy. Obniżają również elektryczność statyczną, istotnie redukując skupiska kurzu domowego, który jest przyczyną 80% reakcji alergicznych.

 


 

aplikacja Tuya Smart

Intuicyjna obsługa przez Wi-Fi

Masz stały podgląd pracy urządzenia oraz dostępu do wszystkich funkcji, którymi możesz sterować zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. Dodanie oczyszczacza w aplikacji trwa kilka minut i jest banalnie proste. Funkcje dostępne z poziomu aplikacji mobilnej:

  • ustawienie trybu pracy urządzenia oraz intensywności nawiewu
  • włączenie/wyłączenie dwóch dodatkowych technologii oczyszczających powietrze - Plasma ION oraz UV-C LED
  • włączenie/wyłączenie blokady rodzicielskiej
  • ustawienie harmonogramu, czyli dni i godzin pracy urządzenia
  • ustawienie pożądanych wskaźników zanieczyszczeń na wyświetlaczu

 


 

VESTFROST VP-A1S60WH

⇒ współczynnik oczyszczania CADR 450m³/h potwierdza wysoką wydajność urządzenia w pomieszczeniach domowych i użytkowych o powierzchni nawet do 60m²

⇒ tryby pracy: manualny, automatyczny oraz nocny pozwalają na odpowiedni dobór trybu do bieżących potrzeb

⇒ czujniki kurzu, TVOC, wilgotności i temperatury powietrza dostarczają informacji o warunkach panujących w pomieszczeniu i sterują pracą urządzenia w trybie automatycznym

modułowa konstrukcja pozwalająca na łączenie z dostępnymi opcjonalnie nawilżaczami powietrza z tej samej serii

⇒ wieloetapowe oczyszczanie oparta o filtrację mechaniczną oraz jonizację powietrza i lampę UV-C LED

⇒ wyjątkowo cicha praca (17 dBA) czyni urządzenie praktycznie bezgłośnym

⇒ intuicyjna obsługa dzięki modułowi Wi-Fi i aplikacji mobilnej Tuya Smart

⇒ czytelny panel sterowania z podświetleniem Ambient dostarcza niezbędnych informacji o aktualnym stanie urządzenia

wymienne filtry 3w1 zapewniają wygodę eksploatacji i wymiany

⇒ nietuzinkowy design i elegancja doda szyku każdemu pomieszczeniu

⇒ duńska konstrukcja ponadprzeciętnej jakości

 


 

 


 

Dane techniczne

Sugerowane zastosowanie wszystkie pomieszczenia domowe i biurowe
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg producenta 60
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg e-oczyszczacz.pl* 60
Wydajność oczyszczania CADR (m3/h) 450
System filtracji wstępny, HEPA, węglowy, Plasm ION, UV-C LED
Jonizacja powietrza tak (Plasma ION)
Tryby pracy Auto, Sleep, Manual
Liczba stopni nawiewu 5
Czujniki kurzu, TVOC, temperatury, wilgotności
Sterowanie aplikacją mobilną tak (Tuya Smart)
Pilot zdalnego sterowania nie
Wskaźnik jakości powietrza tak
Wskaźnik konieczności wymiany filtrów tak
Wskaźnik wilgotności powietrza tak
Blokada rodzicielska tak
Timer tak
Inne funkcjonalności Ambient light
Głośność (dB) od 17
Maks. pobór mocy (W) 65
Wymiary: W x S x D (mm) 513 x 250 x 250
Waga (kg) 4,0
Gwarancja standardowa 5 lat
Filtry wymienne ---

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl