LIFAair LAS302 Oczyszczacz powietrza z jonizacją powietrza i technologią filtracji 3G

Lifa-Air-LAS302-Air-Purifier-006.jpg
  • nowość
Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 4 199,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
4199.00
Cena netto: 3 413,82 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Opis

LIFAair LAS302 - nowoczesna klasyka

Oczyszczacz powietrza LIFAair LAS302 to najnowsza odsłona profesjonalnej, fińskiej klasyki. Wykonany z ocynkowanej stali w minimalistycznym, skandynawskim stylu oczyszczacz skutecznie oczyści powietrze w pomieszczeniach o powierzchni do 40m². Za skuteczność jego pracy odpowiada technologia filtracji 3G, pomyślana pierwotnie o sektorach medycznym i wojskowym a zaadaptowana do warunków cywilnych. Specjalnie skonstruowany filtr 3w1, zawierający warstwy wstępną,  HEPA H13 oraz węglową, dla poprawienia skuteczności wspierany jest jonizatorem plazmowym. Tryby AutoSleep oraz Manualny pozwalają na optymalny dobór parametrów pracy urządzenia a za precyzyjne sterowanie odpowiada wysokiej jakości sensor pyłów zawieszonych PM2,5. Nowością w oczyszczaczach powietrza LIFAair jest czytelny panel sterujący z wyświetlaczem LED.

 


 

3G Filtration Technology LIFAair

Technologia filtracji 3G od LIFAair.

Nagrodzona innowacja LIFAair, wynaleziona wspólnie z wiodącymi na świecie naukowcami i specjalistami ds. IAQ (Index Jakości Powietrza). Przełomowe rozwiązanie, teraz dostępne dla każdego. Opatentowana technologia filtracji powietrza 3G jest podstawą światowego sukcesu LIFAair. 3G oznacza „ZIELONY filtr 3 w 1”. Zaletą jest wysoka skuteczność usuwania (1) drobnych cząstek, (2) bakterii i wirusów oraz (3) szkodliwych gazów wraz z ogromną zdolnością zatrzymywania pyłu, osiągniętą przy wyjątkowo niskim spadku ciśnienia. Standardowy filtr 3G usuwa >99,99% cząstek PM2,5 i >95% gazów.

Systemy filtracji 3G skutecznie wychwytują cząsteczki, zanieczyszczenia gazowe i związki organiczne. Zgromadzone mikroorganizmy są codziennie niszczone przez promieniowanie UV*, gdzie warstwy aktywnego węgla pochłaniają zanieczyszczenia gazowe, unikając w ten sposób ryzyka wtórnego zanieczyszczenia. Filtry 3G zapewniają kompleksową ochronę przed zagrożeniami nuklearnymi, biologicznymi i chemicznymi.

Filtr wstępny – chroni dokładniejsze stopnie filtra i tym samym wydłuża okres między wymianami filtrów

Lampa UV* – Częste naświetlanie powierzchni filtra zapobiega rozwojowi mikroorganizmów

Jonizacja powietrza – jonizacja cząstek znacznie zwiększa możliwości filtrowania filtrów 3G

Elektretowa warstwa filtracyjna – Wysoka zdolność zatrzymywania pyłu łączy się z doskonałą skutecznością filtracji w tej specjalnej elektretowej warstwie filtracyjnej. Ciągła jonizacja utrzymuje wysoki poziom wydajności przez cały okres eksploatacji filtra

Warstwa węgla aktywnego – Warstwa włókniny z dużą ilością równomiernie rozprowadzonego węgla aktywnego chroni przed szkodliwymi gazami i LZO

Jonizacja po filtrze* – Opcjonalna jonizacja po filtrach poprawia obieg cząstek w pomieszczeniu

Dodatkowy filtr z węglem aktywnym* – opcjonalny filtr z węglem aktywnym zapewnia dodatkową ochronę w wymagających przypadkach, takich jak mocno zatłoczone palarnie.

Technologia 3G rozwijana przez Lifa Air i fińskie krajowe centrum badań technicznych (VTT) przez kilka lat, co zaowocowało odkryciem niezwykle zaawansowanego rozwiązania filtracyjnego. Dzięki unikalnym materiałom i strukturze filtry 3G są w stanie filtrować szeroką gamę zanieczyszczeń. Standardowe filtry 3G mogą usunąć >99,95% PM0,3, >99,99% PM2,5 i >95% gazów i TVOC. Wszystko to przy bardzo niskim spadku ciśnienia i zużyciu energii.

Filtry 3G są przeznaczone do użytku w trudnych, zanieczyszczonych i wilgotnych warunkach. Oficjalne testy przeprowadzone przez władze pokazują, że żaden inny filtr nie może zachować swojej skuteczności filtracji i niskiego spadku ciśnienia po ekstremalnym obciążeniu cząsteczkami oleju napędowego. Gwarantuje to ogromne oszczędności energii i rzadsze wymiany filtrów.

*rozwiązania opcjonalne

 


 

czytelny panel

Obsługa prostsza niż myślisz.

W centralnej części wydmuchu oczyszczacza LIFAair LAS302 pojawił się wyświetlacz LED, który dostarcza użytkownikowi informacji na temat bieżącego stanu pracy urządzenia oraz jakości powietrza w pomieszczeniu. Na okrągłym obrzeżu górnej części urządzenia zamontowano panel dotykowy, pozwalający w prosty i intuicyjny sposób sterować pracą oczyszczacza. Panel daje użytkownikowi pełną kontrolę nad urządzeniem, w tym możliwość wł./wył. jonizacji i lampy UV-A, wł./wył. blokady rodzicielskiej, wybór trybu pracy i prędkości wentylatora czy nastawienia wyłącznika czasowego. Oczyszczacz sam informuje o konieczności wymiany filtra. Urządzenie wyposażono również w moduł Wi-Fi do bezprzewodowej komunikacji z internetem.

 


 

elegancki design

LIFAair LAS302 - piękny minimalizm.

Oczyszczacze LIFAair od lat konsekwentnie dbają o nienaganny styl swoich urządzeń. Tak tez jest z modelem LAS302. Minimalistyczny owalny desing, klasyczna biel oraz obudowa ze stali cynkowanej czynią z tego urządzenia budzącą podziw i zachwyt konstrukcję. Oczyszczacz ten nie tylko idealnie wpasuje się w każdą przestrzeń mieszkalną i biurową, lecz stanie się jej integralnym elementem i nietuzinkową ozdobą. Oczyszczaczy powietrza LIFAair nie sposób pomylić z żadnymi innymi.

 


 

LIFAair LAS302

⇒ współczynnik oczyszczania CADR 310m³/h potwierdza wysoką wydajność urządzenia w niedużych pomieszczeniach domowych i użytkowych o powierzchni do 40m²

⇒ tryby pracy: manualny, automatyczny oraz nocny pozwalają na odpowiedni dobór trybu do bieżących potrzeb

⇒ czujnik pyłów zawieszonych PM2,5 dostarcza informacji o warunkach panujących w pomieszczeniu i steruje pracą urządzenia w trybie automatycznym

technologia filtracji powietrza 3G oparta jest o współpracę "zielonego" filtra 3w1 z jonizacją plazmową 

⇒ cicha praca (23 dBA) czyni urządzenie praktycznie bezgłośnym

⇒ intuicyjna obsługa dzięki czytelnemu panelowi sterowania z wyświetlaczem LED oraz modułem Wi-Fi

wymienne filtry 3w1 zapewniają wygodę codziennej eksploatacji i wymiany

⇒ nienaganny skandynawski design i elegancja doda szyku każdemu pomieszczeniu

fińska konstrukcja ponadprzeciętnej jakości i skuteczności

 


 

lifestyle LAS302

 


 

Dane techniczne

Sugerowane zastosowanie wszystkie pomieszczenia domowe i biurowe
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg producenta 25
Oczyszczanie - optymalna wielkość pomieszczenia (m2) wg e-oczyszczacz.pl* 22
Wydajność oczyszczania CADR (m3/h) 170
System filtracji technologia 6G (filtry: wstępny, HEPA, węglowy + powłoka TiO2 + jonizacja plazmowa + UV-A LED
Jonizacja powietrza tak (kationowo-anionowa)
Tryby pracy Auto, Sleep, Manual
Liczba stopni nawiewu 4
Czujniki PM2,5
Pilot zdalnego sterowania nie
Wskaźnik jakości powietrza tak (kolorowy + cyfrowy dla PM2,5)
Wskaźnik konieczności wymiany filtrów tak
Wskaźnik wilgotności powietrza tak
Blokada rodzicielska tak
Timer tak
Głośność (dB) od 23
Maks. pobór mocy (W) 20
Wymiary: W x S x D (mm) 397 x 275 x 275
Waga (kg) 3,0
Gwarancja standardowa 3 lata
Filtry wymienne Filtr 3w1 (LAX200COMBO)

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl