VESTFROST VP-H2I40WH nawilżacz ewaporacyjny z jonizacją

Dostępność: produkt dostępny
Wysyłka w: 24 godziny
Cena brutto: 999,00 zł
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
999.00
Cena netto: 812,20 zł
bez 23% VAT i kosztów dostawy
ilość szt.

towar niedostępny

Producent: VESTFROST
Kod produktu: VP-H2I40WH

Opis

VESTFROST VP-H2I40WH - najlepsze powietrze w twoim domu

Modułowy nawilżacz ewaporacyjny VESTFROST H2I40WH skutecznie nawilża powietrze w pomieszczeniach o powierzchni maks. do 40m². Optymalna wilgotność powietrza dostosowana do temperatury zwiększa komfort i swobodę oddychania osób przebywających w pomieszczeniu w szczególności osób z astmą czy alergią wziewną. Zastosowana w urządzeniu jonizacja plazmowa ION Plasma oraz lampa UV-C LED zapobiegają rozwojowi drobnoustrojów chorobotwórczych, zapewniając pełne bezpieczeństwo oddychania. Czujniki wilgotności i temperatury dostosowują intensywność pracy urządzenia do warunków panujących w pomieszczeniu. Pełną kontrolę nad nawilżaczem zapewnia użytkownikowi moduł Wi-Fi i aplikacja TUYA SMART. Kompaktowe rozmiary oraz minimalistyczna forma sprawią, że urządzenie wpasuje się w każde pomieszczenie. Nawilżacz umożliwia stosowanie olejków do aromaterapii.

 


 

nawilżanie ewaporacyjne

Swoboda i komfort oddychania.

Nawilżanie ewaporacyjne to metoda najbliższa naturalnemu nawilżaniu występującemu w przyrodzie. Powietrze przepychane jest przez suchy filtr nawilżający zamontowany w zbiorniku z wodą, tworząc niewidzialną mgiełkę w otoczeniu. Nawilżone powietrze nie przejdzie przez filtr, gdy wilgotność w pomieszczeniu jest zbyt wysoka, dzięki czemu powietrze nie zostanie "przewilgocone". W równomiernym i skutecznym rozprowadzeniu nawilżonego powietrza pomaga wentylator pracujący w bazie urządzenia. VESTFROST VP-H2I40WH wyposażony został w czujniki wilgotności oraz temperatury, które wykrywają bieżący stan powietrza w pomieszczeniu i sterują intensywnością pracy urządzenia w trybie AUTO. Optymalnie nawilżone powietrze ogranicza przemieszczanie się zanieczyszczeń powietrza w pomieszczeniu, wspiera proces jego oczyszczania, w efekcie czego zwiększa komfort oddychania, szczególnie osobom z astmą lub alergią oddechową. Ewaporacyjna metoda nawilżania powietrza nie tworzy pary, dzięki czemu jest bezpieczna dla mebli oraz wszelkich domowych sprzętów i akcesoriów elektrycznych. Wspiera też prawidłowy rozwój roślin domowych.

 


 

jonizacja ION PLASMA

Niebezpieczeństwo zneutralizowane.

Technologia UV-C LED wyposażona została w diodę UV-C, która jako jedyna dysponuje falami o długości 280nm-200nm, posiadającymi właściwości sterujące powietrze. Dioda jest umieszczona wewnątrz urządzenia, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczony. W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona. UV-C LED to technologia oparta na świetle UV skutecznie eliminująca różnego rodzaju patogeny. Najsilniejsza dostępna długość fali skutkuje najbardziej efektywną sterylizacją powietrza. Jej potencjał zwiększono poprzez umieszczenie diody LED UV-C w środku oczyszczacza, dzięki czemu strumień powietrza wychodzący z filtrów jest dodatkowo oczyszczany przed kolejnym etapem pracy urządzenia. UV-C LED charakteryzuje 300-krotnie szybsze działanie oraz blisko 4-krotnie dłuższy czas pracy, bezpieczeństwo użytkowania i niskie koszty eksploatacji.* W czasie poniżej jednej sekundy podzespół jest gotowy do usuwania drobin poniżej 0,3 mikrona, które przedostały się przez filtry. Ze względu na małe gabaryty, dioda UV-C LED może być wykorzystana w niewielkich urządzeniach, a brak elementów szklanych (łatwych do stłuczenia) wydłuża czas jej eksploatacji. Poprzez brak szkodliwych związków rtęci, zerowej emisji ozonu i ciepła zwiększa także bezpieczeństwo użytkowania. Technologia UV-C LED nie nadwyręży budżetu – zasilanie niskim napięciem (10 procent standardowej lampy UV) i przepływ prądu o małym natężeniu skutkują niewielkim poborem mocy. Technologia Plasma ION to rozwiązanie oparte na jonizacji dodatniej i ujemnej. Uwalnianie do atmosfery, wraz z oczyszczonym powietrzem, jony aktywne poszukują oraz unieszkodliwiają bakterie i wirusy, a także niwelują nieprzyjemne zapachy. Obniżają również elektryczność statyczną, istotnie redukując skupiska kurzu domowego, który jest przyczyną 80% reakcji alergicznych.

 


 

aplikacja Tuya Smart

Intuicyjna obsługa przez Wi-Fi

Masz stały podgląd pracy urządzenia oraz dostępu do wszystkich funkcji, którymi możesz sterować zdalnie, za pomocą aplikacji mobilnej Tuya Smart. Dodanie oczyszczacza w aplikacji trwa kilka minut i jest banalnie proste. Funkcje dostępne z poziomu aplikacji mobilnej:

  • ustawienie trybu pracy urządzenia oraz intensywności nawiewu
  • włączenie/wyłączenie dwóch dodatkowych technologii oczyszczających powietrze - Plasma ION oraz UV-C LED
  • włączenie/wyłączenie blokady rodzicielskiej
  • ustawienie harmonogramu, czyli dni i godzin pracy urządzenia

 


 

VESTFROST VP-H2I40WH

skuteczność nawilżania 300ml/h pozwala na nawilżanie powietrza w pomieszczeniach do max. 40m² powierzchni

pojemnik na wodę o pojemności 4 litrów

automatyczny tryb pracy pozwala na odpowiedni dobór trybu do bieżących potrzeb

⇒ czujniki wilgotności i temperatury powietrza dostarczają informacji o warunkach panujących w pomieszczeniu i sterują pracą urządzenia w trybie automatycznym

modułowa konstrukcja pozwalająca na łączenie modułu nawilżania z kompatybilnymi oczyszczaczami powietrza z serii

⇒ bezpieczeństwo zdrowotne oparte na jonizacji powietrza i lampie UV-C LED

⇒ wyjątkowo cicha praca (17 dBA) czyni urządzenie praktycznie bezgłośnym

możliwość stosowania olejków do aromaterapii

⇒ intuicyjna obsługa dzięki modułowi Wi-Fiaplikacji mobilnej Tuya Smart

⇒ czytelny panel sterowania z podświetleniem Ambient dostarcza niezbędnych informacji o aktualnym stanie urządzenia

⇒ nietuzinkowy design i elegancja doda szyku każdemu pomieszczeniu

⇒ duńska konstrukcja ponadprzeciętnej jakości

 


 

budowa nawilżacza VESTFROST

 


 

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl